Prague Conspiracy: Nicolaus vodka tour!
3.12.2015
20.00

Od vydání své prvotiny nesoucí název „Renegades“ uběhly 2 roky, kdy se tuzemská kapela Prague Conspiracy dostala do širokého povědomí a stala se téměř nehranější kapelou u nás. Nyní kapela pracuje spolu s s producentem Yardou Herešicem na své nové desce s názvem „Inner Game“.  Datum plánovaného křtu se bohužel přesunulo z avizovaného 3. prosince na jaro, pražský koncert se tímto neruší.

 

Kapela spolu se zpěvačkou Anetou Galisovou slibuje skvělou show spolu se zajímavými hosty. Nová deska vzniká za pomoci podpory od fanoušků díky úspěšné crowdfoundingové kampani, kde jako odměnu bylo možné získat nové album, merch, soukromý akustický koncert a nebo mnoho dalších odměn!

 

O support se postarají rovnou dvě pop punkové kapely. První Zoči Voči ze Slovenska, kteří minuly rok vydali desku „Audioherion“ se kterou odjeli turné po Slovensku, nyní ji představí i v Čechách. Před třemi lety vznikl s Prague Conspiracy společný singl Nad Prahou, který má neuvěřitelných více než milion zhlednutí na youtube. Druhá kapela bude Criminal Colection ze Vsetína. O afterparty se postarají DJs Rambo a Zadnice.


Kapela po koncertě v Praze vyráží na posledni zastávky v jejich turné. Kapela během zimního turné stihla již navštívit Chrudim, České Budějovice, Hradec Králové, Jičín, Ostravu, Brno a Kroměříž!
28. 11. Nivnice
03. 12. Praha
04. 12. Sedlčany
11. 12. Kladno
12. 12. Vsetín
18. 12. Liberec
19. 12. Plzeň

KDY: čtvrtek – 3. Prosince 2015, od 20:00
KDE: Praha – Rock Café