Prague Conspiracy a Zoči Voči při společném tour v Praze!

foto: archiv_Prague Conspiracy

 

Tento víkend zakončili společné tour po České republice kapely Prague Conspiracy a slovenští Zoči Voči. Na jejich štaci je čekalo celkem 12 zastávek, které stačili objet za necelý měsíc!

 

25.10.2012 bylo datum pražského koncertu, který se uskutečnil ve smíchovském klubu Futurum. Výborná nálada, spoustu natěšených fanoušků, o dobré pití nouze nebyla. Ano, my tam byli a připravili si pro Vás krátký fotoreport.

 

Tuto parádní senzaci odstartovali pražští punkrockeři Worldhood, kteří připravili slušně rozpohybované fans pro nadcházející kapely. Kluci si to zajisté užívali, zazněly písně jako Just songs, Never Happened či Pain Amplifier.

 

O více známe tóny se postarala kapela Prague Conspiracy, která prošla za poslední roky změnou. Zmizely dechové sekce, došlo i na výměnu zpěvačky, protože charismatická zpěvačka Mariana se rozhodla plně věnovat rodinnému životu… Marianu vystřídala sympaťačka Aneta, která se postu ujala s velkou vervou. Jejich show už od první chvíle nakopla fanoušky tak, že vesele poskakovali pod pódiem a na plné pecky si to řádně užívali. Dusno by se dalo krájet, ale v tu dobu to nikdo moc neřešil.

Zazněly pecky jako Silence, Dancing in the Dark, Fall of Rock’n’roll nebo Surrender, které na jejich setlistu nemůžou zajisté chybět.

 

Závěrem večera zahráli slovenští Zoči Voči. Předvedli skvělý koncert, pod pódiem vznikl už od začátku slušný „kotel“, ze kterého si člověk odnese nejednu modřinu, pokud si vše nevychutnával z povzdálí. Ve Futuru představili písně jak ze svého debutového alba „S tebou idem ďalej“ tak i z aktuálního, rok starého CD „Nikto z nás nie je bez chýb„!

 

Koncert si musel užít každý, kdo na něj dorazil!!!

 

foto z akce…