Prague City Festival oznámil ke svátku zamilovaných další dva interprety!
29.6.2012
11.00
11.00
30.6.2012
11.00
11.00

Prague City Festival přichystal všem svým návštěvníkům ke dni svatého Valentýna dárek v podobě oznámení dalších dvou kapel, nad kterými zaplesá nejedno (nejen dívčí) srdce.

 

Po beznadějně vyprodaném zářijovém koncertě v Incheba Aréně se 29.6. do Prahy vrátí autoři hitů jako Perfect World, Crazy, Welcome To My Life, Save You nebo Jet Lag – populární Kanaďané SIMPLE PLAN! Druhá právě potvrzená skupina pochází ze Spojených států (na které odkazuje už svým názvem), hostuje na převážné části letošních koncertů Blink-182 a časopis Billboard ji zařadil mezi TOP 200 nejlepších umělců poslední dekády – THE ALL-AMERICAN REJECTS!

 

Obě formace rozšíří program 29.6., který do této chvíle čítal už taková zahraniční jména jako Blink-182, Lostprophets, Black Stone Cherry nebo Street Drum Corps. Z české scény ten den vystoupí Clou a The Pooh.

 

Druhý den, kterému budou vévodit New Order, nabídne speciální audiovizuální show brazilského DJe Amona Tobina, skupinu Hadouken, Seňora Coconuta, Shantel & Bucovina Club, Dubiozu Kolektiv nebo tuzemské duo Cartonnage. Vystoupení kapel, jejichž seznam ještě není zcela kompletní, se budou odehrávat na dvou scénách – hlavní bude opět umístěna na Bruselskou cestu, druhé pódium tentokrát vyroste v Incheba Aréně na scéně Dlouhohrajících děcek.

 

Součástí festivalového areálu bude také „oddechová“ chill-out zóna v Průmyslovém paláci, kde najdou útočiště všichni ti, kteří se v průběhu programu potřebují někde zregenerovat a dobít energii.

 

Vstupenky jsou k zakoupení exkluzivně v síti Ticketportal od 1295 korun na oba dny festivalu a v omezeném množství jsou také k dispozici jednodenní vstupenky od 999 Kč.

Pro ty nejnáročnější z návštěvníků jsou připraveny dvě kategorie VIP lístků.

Více na ticketportal.cz

 

SIMPLE PLAN

Pop-punková pětice Simple Plan pochází z kanadského Montrealu a od roku 2002 do dnešního dne vydala čtyři studiová alba. Hned debutové album No Pads, No Helmets…Just Balls z roku 2002 přineslo čtyři úspěšné singly: I’m Just A Kid, Addicted, Perfect a I’d Do Anything s hostujícím Markem Hoppusem z Blink-182. Krom Hoppuse se na albu objevil i Joel Madden z Good Charlotte, kterým (stejně jako Avril Lavigne a Green Day) Simple Plan následně předskakovali na koncertech. Každá další nahrávka pak už jen sérii hitů rozšiřovala – vzpomeňme např. Welcome To My Life, Crazy nebo Perfect World z druhé desky Still Not Getting Any…, skladbu When I’m Gone z alba s pořadovým číslem III – Simple Plan či na singl Jet Lag z loňské nahrávky Get Your Heart On!, na jejímž vzniku se podílela také Natasha Bedingfield, zpěvák Weezer Rivers Cuomo nebo Alex Gaskarth z formace All Time Low.

www.simpleplan.com

 

 

THE ALL-AMERICAN REJECTS

Za svoji dosavadní (a nutno podotknout zatím nepříliš dlouhou) kariéru prodali přes 10 miliónů desek, jejich jméno figuruje v TOP 100 nejslibnějších umělců současnosti a v TOP 200 nejlepších umělců poslední dekády. Jejich debutové album The-All American Rejects získalo platinový prodejní statut, druhé Move Along dosáhlo dokonce na dvojnásobnou platinu a třetí When The World Comes Down nabylo navzdory krizi v hudebním průmyslu a rychle klesající prodejnosti alb zlatého hodnocení. Tento nastupující rockový fenomén, který si v Čechách získal již stovky fanoušků, nese název The-All American Rejects a do Prahy s největší pravděpodobností přiveze zbrusu nové album Kids In The Street. To by mělo vyjít 26.března a minulý týden z něj kapela představila videoklip k pilotnímu singlu Beekeeper’s Daughter.

www.allamericanrejects.com