POUZE DO KONCE ČERVENCE KABÁTI ZA 390 KČ!

foto: archiv kapely_Kabát_Banditi di Praga

 

Skupina Kabát patří mezi české rockové legendy a na scéně je více než 22 let. Za svou kariéru vydala nespočetné množství alb a může se chlubit několika oceněními Českého slavíka. Kapela, kterou znají i zahraniční rockové legendy. Přijďte si poslechnout věhlasnou českou kapelu po pěti letech do Litoměřic na Kreans Ostrovní festival.

 

Nízká cena, spousta „muziky“

Jednodenní Ostrovní festival si buduje pomalu, ale jistě, svou tradici. V letošním roce prochází změnou místa konání, ale je to pouze pro tento rok. Změna je opodstatněná. Pořadatelé připravují pro fanoušky tohoto festivalu fenomenální 90 minutové vystoupení (jedno ze čtyř a poslední v tomto roce) kapely Kabát. To ale není všechno. Pouze do konce července si za pouhých 390,00 Kč můžete užít den s kapelami – Rimortis, Midi Lidi, Evelynne, Charlie Straight, Toxigue, MIG21 a známými DJ´s.

 

Dalšími hvězdami festivalu budou také Kazma a Bruno, moderátoři Fajn rádia, kteří budou „průvodci“ celým jednodenním festivalem.

V průběhu celého dne budou v areálu rozmístěny stánky s občerstvením a nebudou chybět ani sportovně – odpočinkové aktivity, kolotoče a další atrakce pro celou rodinu.

 

Předprodej se vyplatí

Do konce měsíce července lze lístek v předprodeji koupit za 390,00 Kč, od měsíce srpna cena vystoupá na 490,00 Kč. Na místě budou vstupenky za 640,00 Kč. Počet lístků do jednotlivých předprodejů je omezen!

 

NOVINKA – KYVADLOVÁ DOPRAVA

„Pro návštěvníky Kreans Ostrovního festivalu jsme zajistili pro pohodlnější dostupnost do kasáren, kyvadlovou dopravu,“ informuje pořadatel festivalu, Lubomír Machoň a dodává: „Autobus bude stavit na těchto stanovištích: Výstaviště, U Stadionu, Autobusové nádraží, U Pošty, U Závor, Kasárna a zpět.“ Kyvadlová doprava bude jezdit od 15 – 22 hodin v pravidelných půlhodinových a posléze čtvrthodinových intervalech.

 

V rámci Kreans Ostrovního festivalu sledujte a zapojte se do soutěží o hodnotné ceny (zájezd na Krétu, wellnes pobyty, apod.). Více informací nawww.vinobranilitomerice.czwww.ostrovnifestival.cz a  Facebook – Ostrovnifestival.