Pouze 6 dní do uzávěrky Natruc Talent!
25.8.2012
12.00
12.00

V sobotu 25. srpna 2012 se na Kmochově ostrově v Kolíně uskuteční jubilejní 15. ročník kultovního festivalu Natruc. Mezi potvrzenými interprety nechybí David Koller, Mandrage, Wohnout, Vypsaná Fixa, Sunshine, Tleskač, Pipes and Pints, Luno, Medvěd 009 a další.

 

I letos přichází festival Natruc se soutěží Natruc Talent, která má za úkol objevovat nadějné mladé kapely napříč hudebními žánry a dát těmto kapelám šanci zahrát si na renomovaném hudebním festivalu. Symbolicky mezi potvrzenými interprety letošního Natrucu nechybí ani skupina A Banquet, která je odborníky považována za nejžhavějšího kandidáta na novou hvězdu českého hudebního nebe. Kapela, která natočila CD s producentem poslední desky legendární skupiny Nirvana, se stala vítězem soutěže Natruc Talent v roce 2010.

 

Kapely, které se chtějí soutěže zúčastnit, mohou do 1. 4. 2012 zaslat své nahrávky v digitální podobě na talent@natruc.eu. Do semifinálového kola vybere odborná porota dvacet skupin, ze kterých vyberou dva postupující svými hlasy fanoušci v internetovém hlasování na stránkách festivalu Natruc.