Po dvou letech Lety Mimo v Rock Café!
5.10.2013
20.00

V sobotu 5.10.2013, tedy více než po 2 letech budou mít Pražané opět možnost vidět svou oblíbenou skupinu Lety Mimo v kultovním klubu Rock Café.

 

Mnohým by se mohlo zdát, že vás v Praze nevídáme již tak často jako dříve. Máte pro to nějaké vysvětlení?

L: Za tu dobu co fungujeme jsme zjistili, že ideální množství koncertů v Praze jsou 3 ročně. Zachová se tím jistá exkluzivita a hlavně je čas na to každý koncert precizně připravit, aby to ve výsledku byl takový večírek, jaký si náš fanoušek zaslouží.

 

Na začátku léta od vás přišla informace, že jste přibrali nového člena na post druhé kytary, ovšem s podmínkou že je to prozatím na zkoušku a po létě se uvidí. Uvidíme ho tedy i my v Rock Café?

L: Celý koncert je vlastně Gerryho (pozn. Tomáš Břínek Pawlowský) birthday party, čímž oslavíme nejen jeho pětadvacetiny ale i to že jsme ho přijali za plnohodnotného člena a zůstane s námi, doufejme, i na další sezóny.

 

Jaká další překvapení čekají na fanoušky, kteří 5.10. přijdou do klubu Rock Café?

L: Jako hosty jsme si přizvali River Jordan a Nicelanda, kteří zahrají své písně v akustickém podání, což bude zajímavé zpestření. Jako hlavní bonbonek se ale představí kapela Hurricane Dean z Německa na kterou se všichni těšíme. Slyšeli jsme ji v létě na festivale kde jsme společně hráli a zaujali nás natolik že jsme se rozhodli pozvat je do Prahy, kde zahrají vůbec poprvé. Tímto je všem vřele doporučujeme.

 

Na delší dobu je to poslední elektrický koncert kapely Lety Mimo v Praze, který bude okořeněn zajímavými hosty, takže určitě přijďte. Myslím si, že to bude stát za to.

 

FB:  https://www.facebook.com/events/400038490096725/