Pišto (zakázanÝovoce) – Je to normální?

Je to normální?

 

Na úvod bych Vám rád řek, že moje máti víceméně nikdy nepila pivo ani nekouřila cigarety. O to víc jsem byl v šoku, když jsem v sedmnácti přišel ze školy, otevřel lednici a v ní bylo 5 lahváčů. První co mě napadlo bylo, že si máma pořídila novýho toho.. jak se tomu slušně říká.. přítele. Netrvalo dlouho, zacinkaly klíče a ve dveřích stála již zmíněná paní. Sama! Pozvala mě ke stolu, otevřela přede mě krabičku Spart, pivo a šlo se pít a kouřit. To máte tak, když doma zjistěj, že kouříte a že Vám to zhnusej. V závěru večera, který má drahá maminka strávila na Curacau s džusem, jsem si musel pro vlastní cigarety, byl mi nabídnut Fernet, protože pivo, stejně jako ty Sparty, došlo.

Deset let poté stále kouřím, piju alkohol a sleduju tendence ve společnosti i shora, jak se nám to snažej vše zhnusit, nebo snad i zakázat. A tak si říkám.. Není právem každého majitele/provozovatele jakéhokoliv místa na zemi rozhodnout o tom, co se tam smí nebo nesmí dělat?

 

Pojďme si udělat takovej malej výčet:

cigareta – Obtěžuje okolí smradem, škodí zdraví, léčba nemocí z kouření je drahá, kouřit není normální, přece jsme se s cigárem v hubě nenarodili! Fuj, zakázat, celoplošně!

antikoncepce – Některá obtěžuje pocitově, některá zvoněním budíku, navíc souložit pro radost není normální ani přirozené, savec přece vykonává sex jen za účelem rozmnožování! Fuj, zakázat!

sex – Bez antikoncepce, která už je zakázaná, je zde velké riziko přenosu pohlavních chorob, nebo nedej bože chřipky! Léčebné výlohy jsou drahé, mnoho případů končí smrtí, nebo neschopností se rozmnožit! Na veřejných prostranstvích obtěžuje okolí, ohrožuje vývoj mladých, navíc kolikrát v životě soložíme skutečně za účelem rozmnožení? Je to normální? Není, ani králíci nešukaj pro radost! Fuj, zakázat, nejdřív na veřejném prostraství, pak na veřejných záchodech a nakonec celoplošně!

ovoce – to už zakázali, abych si taky trochu přihřál polivčičku☺

kolo – Setkání řidiče motorového vozidla s cyklistou neznajícím pravidla silničního provozu obtěžuje řidiče. Úrazy a nemoci z cyklistiky jsou drahé na léčbu, ať už jde o prostydnutí, nemoci kloubů, šlach, svalů. Není normální jezdit na kole, nebo se někdo z Vás snad narodil na kole? Fuj, zakázat!

auto – Pomineme-li, že někdo byl splozen v autě, což už se nestane, protože sex je zakázanÝ, je zde také velké množství negativ. Hluk a výfukové plyny z vozidel obtěžují okolí a škodí zdraví. Kolik lidí se zranilo, zmrzačilo nebo zabilo při opravě či provozování motorového vozidla? Normální je, se nenarodit v autě, komu se to stalo, není to normální. Navrhuju zakázat auta, fuj!

 

A takhle bychom mohli vyjmenovat všechno, počínaje sunarem, oblečením, plenkama, plastickejma operacema, vegetariánama, masožravcema, teploušema, heteroušema, příčeskama, zubníma náhradama, rakvema a hudbou na pohřbu.

 

Navrhuju všechno na světě zakázat, pomaličku, ať to není moc drastický. Nejdřív na veřejných prostranstvích, potom všude, co není vaše. A až někomu dojde, že ta kartonová krabice, ve který bydlíte, taky neni normální a zakáže ji, jsem zvědavej, kde jinde budeme moct jezdit autem, na kole, souložit, nebo si zapálit naši poslední cigaretu. Pokud ovšem bude smrt posouzena jako normální.

 

Ale ani dělat si co chceme a kde chceme není normální. Vše, včetně těhle slov je absurdní. Kdo teda určuje hranice normálnosti? Každej sám v sobě.

 

Pišto