Pišto (zakázanÝovoce): Dej mi lajk :-*

foto: Jarda Vynikal

 

Je to zase tu, píše mi dívčina, která už možná má občanku, ať ji lajknu fotku. Jako proč? Za to dávaj prachy? Nebo Zeman víc předvolebního guláše? Neodpovídám, nestíhám, mám na „Fejsbuku“ mraky práce. Musím dát na profil naší kapelky fotky z uplynulejch víkendovejch koncertů a pěkně poděkovat fanouškům za to, jak byli skvělí. Pokud teda byli. Za to dostaneme k fotkám lajky a naše ega rostou do nevídaných výšin, díky čemuž budeme příště na podiu ještě víc „Roulinkstouns“. Samozřejmě člověka těší, když zrovna jeho fotka dostane nejvíc lajků a tím se ujistí, že je hezčí, než náš manažer, jehož fotku tam radši ani nedáváme. Ještě by měl víc palců a co potom! ☺

 

Fotky vesele sbíraj lajky a je na čase tu nejlepší nastavit jako profilovku na osobní profil. Provedeno, čekám, kdy to začne blikat. S odstupem času mrknu a ona jako ještě nemá 100 prstíčků zvedlejch k oblakům??! Co to je, vám se jako nelíbí?! Vždyť je barevná, husťácká a kouká mi tam ramínko od podprsenky! Aha, to je jiná, co tu na mě vyskočila! Hmmm, kdyby jen ramínko, pěkný, šup tam palec. V tom se mi dole rozletí okno a tam zuřivá přítelkyně, milenka, nebo něco takovýho se slovy: „Co to je za děvku? Proč jí lajkuješ fotku?!“ Co na to říct.. „Protože je pěkná„. V tu chvíli je jasný, že dnes můžu mít nahoru nejen paleček a bude mi to prd platný, takže mi může pomoct maximálně ta mnou olajkovaná fotka. Ta moje samozřejmě, ego je ego!☺

Cože?? Ona furt nemá přes 100 palců?! Se tam označím, třeba ji někdo ještě neviděl.. Než ji znova zkontroluju, olajkuju trapnej koment Honzy Štrupa, že vypadám jak debílek a mám hnusnou kytaru, na kterou stejně neumím hrát a hle – 112, no, už jsem si říkal, teď jsem spokojenej egoista!

 

Během tohodle nerváku mě někdo označil na fotce. Budu to lajkovat? Přece nebudu lajkovat fotku sám se sebou, nééé… Stejně je rozmazaná a vypadám na ni jak úplnej idiot, ostatně jako vždycky, on má ten Honza pravdu. Dilema jak blázen, když v tu se mi vpravo nahoře zobrazí: „Martin Murphy se líbí jeho vlastní odkaz„. Nic novýho pod Sluncem, asi ho náš řidičotechnik Dejw po koncertě vyhodil na Šafránce, kde si Márfy kupuje Braníček nebo vodku, aby ta neděle nebyla tak nudná.

A tak si tak lajkujeme, dívčina zpočátku stále u své fotky můj palec nemá, přesto mi bylo vyčteno kvůli jinýmu lajku už úplně všechno a tímhle psaním jsem jistě nasral taky mnoho lidí ☺.

Takže aby byl klid: Veškeré postavy a události v tomto příběhu jsou vymyšlené a jakákoliv podobnost je čistě náhodná!

 

Ale volajkovat mi tenhle blábol můžete, to zas jóóó, děkuju! ☺

 

Pišto