Peter Aristone a Lake Malawi chystají první společný koncert
11.10.2018
19.00

11.října v kulturním centru Zahrada, Praha

 

 
Peter Aristone a Albert Černý se znají už pár let. Vždy si vzájemně fandili a mají podobný hudební vkus. „Jednoho dne nás proto napadlo, že by bylo skvělé vyrazit na společné turné. To jsme naplánovali na jaro příštího roku, nicméně úplně první společný koncert odehrajeme už letos 11. října. Moc se těším!“ vypráví zpěvák a skladatel Peter Aristone.
 
 
“Peterovy desky mají krásný zvuk, světový mix i produkci. Má dobrou angličtinu a zkušenosti z koncertů v zahraničí. Těším se, jak bude znít s kapelou živě,”  doplňuje zpěvák Albert Černý.
 
 
Během společného koncertu Peter Aristone zahraje písničky ze svých předchozích tří alb, včetně takových oblíbených hitů jako například Fire Inside, Gold anebo Eye of a Needle. Lake Malawi zahrají skladby napříč celou svou tvorbou včetně písniček z debutového alba, které vyšlo na podzim minulého roku a obsahuje singly jako například Paris nebo Surrounded by Light.
 
 
Peter Aristone momentálně tráví nejvíce času ve studiu, kde připravuje své nové album, jehož vydání je naplánováno na podzim příštího roku. Za zmínku určitě stojí i to, že se mu letos splnil velký hudební sen – zahrál si na jednom z nejlepších světových festivalů Sziget.