Pekař & Děkan – Malý Velký Tour

Nadějný mladík – kutnohorský rodák, lamač dívčích srdcí, skladatel, muzikant, písničkář, tanečník, profesionální Macho a teď již bývalý učitel ve školce – Petr Štolba alias Pekař se dostal do přízně společnosti, převážně mladých dam a dívek, svým debutovým albem Pekař. Nejspíš nejoblíbenější píseň Bůh jej dostala do nominací na Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni 2016 a zcela zaslouženě se tím objevem stal.

Nyní rozjel společně s Jakubem Děkanem turné s názvem Malý Velký Tour 2017, které odstartovalo 17.2.2017 v Kutné Hoře a zakončí se 18.3.2017 v Sedlčanech. Jakuba můžete zaznamenat v klipu Chtěl jsem tím říct, který je společným počinem Rybiček 48, Pekaře a právě Jakuba Děkana. Všechny dosavadní koncerty měly velký úspěch, takže neváhejte, a pokud se další akce koná ve vaší blízkosti, jděte si to užít!

Pekař se vážně drží hesla „O čem můžeš snít, to můžeš dokázat“ a pevně věřím, že do budoucna nám to dokáže ještě mnohokrát. Já osobně se na závěrečný koncert 18.3.2017 velmi těším !

 

Následující koncerty najdete na: http://www.fanonline.cz/akce/3513-pekar-maly-velky-tour
a samozřejmě sledujte také Pekařův facebook: https://www.facebook.com/pekarband/?fref=ts