PAVEL HOŠEK (EL’BRKAS) – CO DĚLÁŠ O VÍKENDU? DÁME PÁRTY?

Jen vlezu na Facebook a každej druhej status je: ať už je pátek, ať už je víkend. Jasně, každej ocení pár dní oddych. Avšak není víkend jako víkend, a oddych si každej určitě představí jinak.

 

Než nastane tento sváteční večer, kdy druhý den nemusíme do školy, do práce, stihne mnoho mých kámošů vymyslet, co se bude dít. Nebo překvapivě uspořádají nějakou tu, zprvu nevinně vypadající, párty. Taky si však někdy někdo vzpomene, že má zrovna narozeniny, svátek, křtiny, nebo jinou důležitou událost, kterou je potřeba náležitě oslavit. Většinou s tímto nápadem přijdou známé firmy, kterým při účasti nějaké té ,,nevinnosti“ například vůbec nedělá problém ukradnout pod rouškou noci pět korytnaček, a při tom se ještě stihnout vykoupat v bazénu s porcelánovým budhou.

 

Víceméně na každém tomto večírku nebo oslavě se najde někdo, kdo má zaručeně ,,skvělej,, nápad rozproudit náladu všem zúčastněným, nebo se alespoň zapsat jako kalmen nambr van. Každej určitě zná ten pocit, když jeho lehce opojený kámoš běhá s lustrem na hlavě, v puse má srnčí kopejtko a po parketách klouže s ledními bruslemi na nohách. Nebo se najde někdo, kdo do sebe urputně začne lejt všechno, co je po ruce: vodku, alpu, jar, lák od okurek, moč a kdo ví co všechno.

Dalším typem jsou kalmeni, co tahaj cígo za cígem, zapalujou jedno od druhýho, a když jim krabička dojde, zkrátka si otevřou novou. Na párty se také čas od času narazí na ortodoxní svlíkače. Je jednoduché poznat ortodoxního svlíkače, poněvadž jako první přijde s dětinským nápadem zahrát si flašku, nebo nějaký jiný rotující nesmysl, který má donutit všechny spoluhráče vhazovat do hry fanty, v podobě nejrůznějších svršků.

 

Ale co mám úplně nejradši jsou pijani, co po celovečerním posilňování začnou v pozdních večerních, či brzkých ranních hodinách obvolávat a vylejvat si srdíčko svým přítelkyním, bejvalkám, milenkám a vysvětlovat jim, že vlastně vůbec nic nepili, a že jsou vlastně naprosto v pohodě. A toto samozřejmě neplatí jen u mužské populace. Nakonec stejně zákonitě přijde kocovina, spousty výčitek, spousta voken, úrazů, rozbitých předmětů, děsivých fotek a videí, a samozřejmě další pracovní či školní týden, následován dalším neočekávaným víkendem. Víkendem, o kterém nikdy nevíš co přinese…☺