Pavel Callta oslavil narozeniny v pražské Lucerně!

Jeden z nejvýraznějších zpěváků české pop music, Pavel Callta, oslavil v pražském Lucerna Music Baru narozeniny. Na hudební scéně působí už pět let, ale aby toho nebylo málo, připravili pro něj spoluhráči z kapely překvapení. Koncert totiž proběhl 27. 2., téměř čtrnáct dní po Calltovo narozeninách. Na podiu se vystřídalo několik hudebních hostů, v čele s Leošem Marešem.

 

Narozeninový koncert Pavla Callty se neobešel bez řady hostů. Tím nejočekávanějším byl Leoš Mareš, který s Calltou nazpíval písničku Píšem si svůj sen. Mareš přišel na pódium s humorem sobě vlastním a přivítal se s diváky notoricky známou větou ,, Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to…“  kterou diváci slýchávali denně na rádiu Evropa2  Zpátky do minulosti. Obrovský aplaus a bouřlivé přivítání zpěváka a moderátora na sebe nenechala dlouho čekat. 

 

Vyprodaná Lucerna praskala ve švech, plno bylo u podia, ale i na balkonech. Kdo by si myslel, že sál byl plný malých holčiček, mýlí se. Mohli jste tu potkat děti, ale i dámy všech věkových kategorií, pány oblečené v křiváku, ale i v saku. To potvrzuje, že Callta svými texty a rytmickými melodiemi zasáhl široké obecenstvo.

Když už narozeninová oslava tak pořádná a s dortem. Ten zpěvákovi přinesli spoluhráči z kapely v čele s dalším hostem, zpěvákem a hercem Milanem Peroutkou.  Společně se zbytkem kapely popřál Calltovi  k devětadvacátým narozeninám. 

 

Dalším z hostů byl Mirai Navrátil, zpěvák skupiny Mirai, který si s Calltou zazpíval písničku  Když nemůžeš, tak přidej. Píseň je sama o sobě velmi energická, a dokáže vyburcovat a naladit spoustu lidí. V už tak divoké atmosféře vlastně jen .. přiložili polínko do ohně“ a donutili fanoušky si maximálně užít atmosféru v sále.

 

Mezi hosty nemohla chybět ani zástupkyně něžného pohlaví, Nelly Řehořová. Mezi její hity patří Žít jen svou láskou, Za oknem sněží nebo Nevěřím. Jde o velmi všestranně nadanou umělkyni,  kromě sportu a hry na klavír se věnuje i herectví. 

Během večera zazněly snad všechny Calltovo hity, Terapeut, Naštěstí, Endorfin. Během písničky Zrzka si zpěvák vzal na jeviště několik zrzavých slečen z řad fanoušků, které si písničku zazpívali společně s ním. Hlediště během večer rozsvěcovali nejen úsměvy fanoušků, ale i plastové tyčinky, které ve tmě svítily.

 

Roli předkapely se se ctí zhostili pražští HighLights.