Pátý ročník Megaton fashion show se blíží!
30.1.2014
11.00

30. ledna se uskuteční již 5. ročník soutěže o nejlepší hudební design. Tentokrát se Megaton fashion show přesune do pražského Lucerna Music baru a krom tradiční modní přehlídky se můžete těšit i na nějaké ty kapely. Postu moderátora se letos ujme Honza Kunze z kapely Kofe-In.

 

O co vlastně jde? Megaton fashion show je unikátní soutěž, která oceňuje hudební designery a grafiky. Do konce roku se mohla přihlásit jakákoliv skupina či interpret  a nyní probíhá na facebooku  hlasování, do kterého se můžete zapojit i vy!  30. ledna pak proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen.

 

 

Soutěží se ve třech kategoriích:

♦ nejlepší merchandise

♦ nejlepší booklet

♦ nejlepší plakát

 

Jak již název napovídá, nejedná se o obyčejné vyhlášení cen, ale hlavním bodem večera bude módní přehlídka. Role modelů se zhostí samotné kapely, které vymění hudební nástroje za trička, mikiny, ale také za spodní prádlo ☺ ze svého merche. V letošním roce se na molu předvedou kapely Pipes and Pints, Skyline, Katarína Landlová, Kofe-In, Queens Of Everything  a další.

 

A protože se jedná především o hudební design, nesmí chybět ani hudební produkce. Celým večerem nás bude provázet DJane Adlet a krom ní nám zahrají i Skywalker, Saved By the Fortune, Monitor či studentská kapela Australien Buš-kovice. Po vyhlášení cen bude následovat Afterpárty, na kterou dohlédnou Them Darned TeenagersDJ´s Ed BassJon Kennedy.

 

Na celé akci je ale nejvíc sympatické, že pomáhá i ostatním. Výtěžek z akce poputuje na Nadaci Terezy Maxové dětem! A přestože je vstup dobrovolný, věříme, že se i letos vybere pěkná částka.

 

Rozhodně si tuhle akci nenechte ujít, protože kdy jindy můžete vidět své oblíbené kapely v roli modelů a ještě tím někomu pomoct?

 

Odkaz:

Fcb událost