Páteční večer festivalu České Hrady.cz na Kunětické Hoře skvěle zakončila kapela Mandrage

V pátek 23. 7. 2016 se festival ČESKÉ HRADY.CZ přesunul z Točníku na Kunětickou Horu. Hudební vystoupení zahájila skupina GAZDINA ROBA v 17.30. Již v tento čas zde bylo mnoho návštěvníků. Dalším interpretem byl Xindl X, který je pro většinu festivalů již neodmyslitelnou hudební ikonou. Snad každý si zazpíval písničky jako je Láska v Housce, Dysgrafik nebo Anděl.

 

Další hodina patřila kapele Nebe, která se na podium tohoto festivalu vrátila po čtyřech letech. Vystoupení bylo zpestřeno soutěží, kdy se vybírala nejlepší tanečnice. Milovníci rapu si mohli vychutnat vystoupení Patrika Vrbovského zvaného Rytmus a Vladimíra 518. Po tomto vystoupení proběhlo vyhlášení nejlepších masek, které byli opravdu nápadité a Petr Harazin to s výběrem třech nejlepších neměl vůbec jednoduché.

 

Ani Pražský výběr své fanoušky nezklamal, Iva Pazderková házela mezi lidi čokolády a ve dvou se ukrývaly lístky na koncert v O2 aréně. Předposledním interpretem pátečního večera byli se svoji show Monkey Business. Zlatým hřebem nebyl nikdo jiný, než kapela Mandrage, která má na svém kontě spoustu známých písniček pro všechny posluchače. Nechyběli speciální světelné efekty, kostýmy nebo obrovské logo kočky. Bylo to opravdu skvělé zakončení prvního dne na Kunětické Hoře.

 

V sobotu 24. 7. začíná v pravé poledne svým vystoupením Smrtislav a program o půlnoci zakončí skupina Kabát. Každý návštěvník se má určitě na co těšit. Více informací na webových stránkách festivalu http://www.ceskehrady.cz/cs/.

 

Foto: Barbora Chlíbková