PARKWAY DRIVE NADCHLI PRAHU

V pátek 30.listopadu zažilo pražské Meetfactory opravdovou nálož v podání čtyř skvělých kapel.

 

Celá show odstartovala kolem sedmé hodiny. Už před koncertem se u klubu vytvořila fronta nedočkavých fanoušků netrpělivě čekajících na vstup.

 

Jako první vystoupili američtí The World Alive. Při jejich koncertě nebylo vůbec znát, že jsou pro tento večer první kapelou. Už slušně zaplněný sál dokázali parádně dostat do nálady. V takovéto atmosféře pokračovali i Structures z kanadského Toronta, kteří podali stejně skvělý výkon. Jako další se představili Emmure. V čele s potetovaným zpěvákem návštěvníky dokázali strhnout. Pod podiem to pořádně vřelo a všichni si vystoupení těchto američanů náležitě užívali.

 

Před příchodem Parkway Drive už byla na fanoušcích poznat pořádná nedočkavost. Mimojiné podle lidí, hlasitě skandujících jméno hlavní hvězdy večera. Když Parkway Drive nastoupili na podium, dostalo se jim nepřeslechnutelného přivítání. Za to návštěvníkům předvedli skvělou show, kde zahráli jak songy ze starších desek, tak i z novinkového alba „Atlas“.

 

Večer ve společnosti těchto kapel se opravdu vydařil. Pokud se chcete podívat, jak to v pátek v MeetFactory vypadalo, nebo si tamní atmosféru chcete pouze připomenout, podívejte se na náš fotoreport.