PAPA ROACH ŘÍKAJÍ NE VÁLCE, NE NENÁVISTI!

Papa Roach si neberou servítky, pokud jde o politiku. Počátkem tohoto roku si tahle multiplatinová a cenami ověnčená superkapela alternativního rocku vysloužila velkou publicitu za svou diskusi s politikem Paulem Ryanem, když bránila tzv. Obamacare, ale ve svém novím singlu American Dreams z nového alba Crooked Teeth jsou Papa Roach mnohem adresnější, co se týče dnešního stavu americké politiky. 

 

“Amerika bojuje, Amerika je rozdělena, Amerika teď trpí,”vysvětluje frontman Papa Roach  Jacoby Shaddix. “Jsme na maximální úrovni zmatení, mlžení a bláznivých lží. Americký sen je na popravčím špalku.

 

“Napadlo vás někdy, že válka je nemoc? ptá s v textu písničky celoživotní pacifista.“Můj otec je veterán z Vietnamu. Posttraumatické stresové poruchy a rozpad americké rodiny jsou věci, s kterými jsem musel vyrůstat. A vím, že to zná spousta dalších lidí.”

  

Skupina představila officiální video k druhému singlu “American Dreams”, který tento týden ihned vylétl doTop-10 Active Rock a na osmé místo místní hitparády v Shaddixově rodném městěSacramentu v Severní Karolíně. Video produkoval a režíroval Bryson Roatch.

Papa Roach vydali své deváté studiové album letos v květnu za velmi příznivého kritického ohlasu – debutovalo jako #1 vBillboard ‘s Top Hard Rock Albums Chart, #4 v Top Rock Albums Chart, Top 20 a v Top 200. Album má přes 52 milionů spotify streamů..

 

Papa Roach 17.září vystoupí spolu s Frank Carterem v Malé sportovní hale v Praze.

 

Vstupenky na koncert zde: https://goout.net/cs/listky/papa-roach+special-guests/pifb/