Oslavte dnes start školního roku se Stay Subway a River Jordan!!!
3.9.2012
7.00
7.00

zdroj: archiv_Stay Subway

 

První zářijové pondělí je den, kdy pro mnoho začne opět na 10 měsíců škola, ale proč si návrat do reality trochu nezpříjemnit?

 

Kluci z kapel STAY SUBWAY a RIVER JORDAN se rozhodli, že 3.9.2012 je ideálním datem pro pro pořádnou párty. Akce samozřejmě není jen pro školou povinné, také většina z obou kapel má již svá léta ve školní lavici dávno za sebou, ale prázdniny končí tak nějak všem, tak to pojďme společně oslavit, lákají do ROXY.

Pravidelné pondělky jsou v klubu ROXY (Dlouhá 33, Praha 1) zdarma a ani tento koncert nebude jinak. Po prázdninách se určitě hodí neplatit vstup, takže i ten, kdo přes prázdniny lehce pozměnil stav účtu, může dorazit a poslechnout si tyto dvě pražské kapely, které se již delší dobu pohybují na hudební scéně nejen v Praze.

 

Stay Subway je pětičlenná skupina, která má na kontě 4 písníčkové EP z roku 2010 a v roce 2011 pak vydali desku Chocolate Box. Sami se prezentují jako energická punkrocková kapela s charismatickým zpěvákem, jehož živelný projev dodává jejich projevu poctivou dávku energie. Jejich cílem je užít si koncert společně s publikem a zároveň předvést, že punkrockové kapely mohou skvěle fungovat i u nás.

 

http://bandzone.cz/staysubway

www.facebook.com/staysubway

www.staysubway.cz