Oslavme APRÍL hudební akcí ve Strýčkovech u Příbrami!
1.4.2011
20.00
20.00
20.00
20.00

Na Apríla se uskuteční hudební akce konaná pod záštitou hudební agentury Rock LTP. Agentura v této době zastupuje tři kapely, všechny kapely zde vystoupí, tudíž odehrají svůj první společný koncert. Koncert bude odehrán ve Stýčkovech u Příbrami v již zmiňovaný aprílový večer, tudíž 1.dubna. Jako host vystoupí kapela Metlion.

Vystupující kapely:

Compromysh (http://bandzone.cz/compromysh) – příbramská bratrská kapela, která je v tomto kraji velmi oblíbená. Zahrála si po boku stálic jako E!E, N.V.Ú nebo Visací Zámek nebo po boku mladých či mediálně známějších kapel například Mandrage, Rybičky 48, Jaksi Taksi, Krucipusk atd. Loňský rok kluci natočili svůj první oficiální videoklip k písni „Holka od Vedle“ a odehráli přes padesát koncertů po celé České republice.

Better Life (http://bandzone.cz/betterlife) – pražská punkrocková kapela. Momentálně kluci pracují na nových písních, s novým kytaristou, kterého do party přibrali začátkem roku. Co se týče výčtu koncertů letos si zahrají 7.7. v Hard Rock Café nebo na KUFR FESTU.

Zoufale Sexy (http://bandzone.cz/zoufalesexy) – tříčlená banda z Táborska. Jejich hudbu jste mohli slyšet v mnoha klubech v Praze nebo například na festivalu Přestěnice 2010.

Metlion – příbramská kapela, hraje „cover verze“ metalových hitů. Na koncertu se budeme moci těšit i na cover k písni „Holka od Vedle“ od již zmiňované kapely Compromysh.

Kde:

Strýčkovy, okres Příbram

Kdy:

1.4.2011 od 20:00

Více informací na www.rock-ltp.cz