Oslava osmých narozenin Bandozne!

Hudební server s největší databází kapel v ČR oslavil osmé narozeniny od svého založení. V Lucerna Music Baru se v úterý 23.4.2013 uskutečnila, jak v pozvánkách lákal samotný server ,,PÁRTY SMRTI“. A my se ptáme, opravdu tomu bylo tak?

 

Večer propukl za asistence alternativní-popové kapely Lola Běží, a tím tak otevřela narozeninovou párty. Štafetu převzala Katarína Landlová, kterou poté vystřídal jeden z bývalých účastníků soutěže SuperStar, Noah Ellenwood s kapelou The Refuge.

Následoval mlaďoučký zpěvák Adam Mišík, přezdívaný také jako český Justin Bieber, který zapěl několik převzatých fláků od svých vzorů. Opravdové ,,mejdlo“ rozjela až pražská banda Airfare, a stala se tak zlatým hřebem večera.

Téměř plný klub poté rozdivočila i rock’n’rollová kapela Sunflower Caravan s psychotickým klávesákem, následovaná Johnym Machettem.

 

Nakonec se návštěvníci mohli těšit z afterparty smrti s Them Darned Teenagers a z jejich nabušeného setu včetně projekce, čímž se uzavřel myslím si velmi povedený večírek.

Tímto i celá redakce I-KLIK.CZ přeje Bandzone mnoho dalších úspěchů, registrovaných kapel, fanoušků a spousty dalších povedených mejdanů smrti.

 

A jak vše komentoval majitel serveru Michal Novák: „Ani se mi nechce věřit, že už je to osm let, co jsme nesměle zaregistrovali první kapelu na BZ. Za tu dobu se stalo hrozně moc věcí, internet se převrátil naruby a zase zpátky, hodně věcí se mění… jediné zůstává. Pořád mě strašně baví řídit pár svých kámošů (dnes už vlastně přátel) z BZ týmu a těšit se každý další den z těch patnácti nově zaregistrovaných kapel. Mám vás rád, dali jste Bandzone smysl!“