ÓČKO PARTY RIDE pá 4/11/2016 KD Stará Huť
4.11.2016
20.00

 

Další série legendárních akcí s názvem Party Ride Live je tady! Tentokrát se v hlavní roli představí zpěvačka Celeste Buckingham se svojí Royal Crew! ve Staré Huti u Dobříše.

 

ÓČKO a Celeste Buckingham (Official) spojili síly a vyrážejí na turné se speciálním celovečerním programem v rámci série akcí s názvem ÓČKO PARTY RIDE.

 

Populární slovenská zpěvačka, jejíž největší hit RUN RUN RUN má již neuvěřitelných 20 milionů zhlédnutí na YouTube, si pro diváky přichystala dechberoucí show s jedinečnými audiovizuálními prvky. Navíc se jedná o její úplně první turné v České republice!

Nejenže na koncertě zazní všechny její hity v excelentní live podobě, Celeste dá navíc šanci mladým nadějným umělcům vystoupit s ní na jednom pódiu jako členové uskupení s názvem Royal Crew.

 

Na základě zpěvaččiny výzvy se do soutěže přihlásilo kolem stovky talentovaných lidí, ze kterých Celeste vybrala jen 5 nejlepších! Těšit se můžete na fenomenální tanečnice a tanečníky, nadějné zpěváky a znamenité rappery. Každá zastávka Party Ride Live tak bude nejen neopakovatelným zážitkem, ale pravděpodobně i šancí seznámit se s budoucími hvězdami českého showbusinessu.

 

A aby toho nebylo málo, zpěvačka si navíc přizvala fenomenálního slovenského rappera Vladise, který koncert okoření svým charismatickým projevem, jako se mu to podařilo například v jeho debutovém hitu Žijem pre moment. Navíc se můžete těšit i na support v podobě unikátního vystoupení DJe Funnieho!

 

Akcí se samozřejmě zúčastní i ÓČKO moderátor MatYES s kompletním televizním štábem a celou situaci pro vás budou monitorovat a následně vysílat přímo do ÓČKA.

 

Otevřeno od 20:00 hod
Začátek 21:00 hod
Vystoupení Celest e 23:50 hod

Vstupné v předprodeji: 190,-Kč / na místě: 250,-Kč

Předprodej:
Trafika u Davida Dobříš
KD Stará Huť
Zlatnictví Jiří Hess Příbram
KD Kozárovice