OBJEV ROKU PEKAŘ VYRÁŽÍ NA MALÝ VELKÝ TOUR

Písničkář PEKAŘ má za sebou velmi úspěšný rok: vydání debutového alba #Pekař, titul Objev roku v anketě Český slavík Mattoni a vyprodané turné s kapelou Rybičky 48. Nyní ho čeká MALÝ VELKÝ TOUR, na které vyráží společně s Jakubem Děkanem.

 

„Před více než půl rokem řekl Kuba Děkan při naší společné návštěvě jednoho rádia do éteru, že by se mnou chtěl jet na turné. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se vážně uskuteční. Dlouho jsme uvažovali nad názvem, až nás inspirovala fotka, která spontánně vznikla v šatně brněnské Flédy. Když jsem tenkrát slezl z pódia a svléknul si zpocené triko, Kuba to udělal zničehonic taky, i když nikdo nechápal proč. Začli jsme pózovat jako svalovci, kterými ani jeden z nás opravdu nejsme. Nakonec jsme fotku dali na plakáty a název Malý velký tour byl na světě.“ říká k turné Pekař.

Malý velký tour čítá celkem 12 koncertů. „Moc se na lidi na koncertech těšíme. Mám nové písničky, tak jsem zvědavý, jaká bude odezva. Navíc hned na prvním vystoupení budu slavit narozky, takže myslím, že přestanu, až s posledním koncertem,“ doplňuje písničkář.

 

MALÝ VELKÝ TOUR
17.2. Kutná Hora, Česká 1

18.2. Vysoké Mýto, M klub

23.2. Brno, Eleven Club

24.2. Telč , Mexx

25.2. Chomutov, Music XS club

2.3. Kolín, MSD

3.3. Ostrava, Barrák

6.3. Praha, LMB

10.3. Zlín, Fénix Club

11.3. Golčův Jeníkov, Klub Vagón

17.3. Liberec, Golf bar

18.3. Sedlčany, MC Pohoda

 

Vstupenky na jednotlivé koncerty zakoupíte v předprodejní síti Ticketstream, nebo v lokálních předprodejích.

Další info najdete na https://www.facebook.com/petr.stolba.7?fref=ts