OAMF Přeštěnice láká na Vanilla Sky i Karamelo Santo!
8.7.2011
11.00
9.7.2011
11.00

Oblíbený festival, který se každoročně pořádá v jihočeských Přeštěnicích, má téměř kompletní seznam účinkujících. I letos se pořadatelé s produkcí vytáhli. Hlavním headlinerem jsou italští Vanilla Sky, kteří se u nás proslavili skvělým coverem písně Umbrella (v originále od zpěvačky Rihanny) nebo skáčkoví Karamelo Santo z Argentiny, kteří tento skvělý festival již navštívili v minulých ročnících a měli velký úspěch!

Mezi další potvrzené interprety patří výherkyně prvního ročníku soutěže Česko hledá Superstar a zlatá slavice Aneta Langerová. Aneta si za svoji kariéru získala spousty věrných fanoušků a fanynek. Je tedy téměř jisté, že na festivalu v Přěštěnicích bude mít silnou podporu. Na festivale také vystoupí kapela Mig 21 s výborným Jirkou Macháčkem, dále seskupení Wohnout, které 13.června vydává další řadovou desku. Zahraje také velice oblíbený zpěvák Tomáš Klus a nebo zpěvačka Debbie.

Na tento pohodový festival se návštěvníci vrací nejen kvůli kapelám, ale hlavně kvůli atmosféře, která na této akci panuje. Pojďte si i vy s námi užít dva dny plné hudby, pohody a zábavy!

Vstupenky na www.ticketstream.cz, do 31.5.2011 za 550,- Kč. Od 1.6. se ceny lístků navýší na 650,- Kč za oba dva dny. Vstupenku na 1 den seženete za 350,- Kč. Vozíčkáři mají vstup zdarma!

 

Pátek – 8.července 2011
Zakázaný Ovoce
Tomáš Klus
Goodfellas
Wohnout
Skyline
Aneta Langerová
Vanilla Sky (It)
Hand Grande
Peshata
F.O.B.
Šatlava
Plastic People the Universe Volant
ACDC revival
Escape 2 the Jungle Patricie
The Despaires
Milerium
Street Fighters
No Heroes
BAM
Enter

Sobota – 9.července 2011
12°Bagpipers
Keks
K2
Imodium
Debbie
Medvěd 009
Karamelo Santo (Arg)
Mig 21
UDG
Vítěz EXPEDICE Přeštěnice
Civilní Obrana
Candy Meatworks
Underside
Post It
Pub Animals
Ticho de pre Cupé band
A5
JAYK3M
Coco Jambo
Defuckto
Transmitter (uk/de)
Lus3
Pytel Blech

httpv://www.youtube.com/watch?v=1omu6a6Hisc&feature=channel_video_title