OAMF Přeštěnice 2013: Nepřekonatelná atmosféra a počasí na přání!

13.ročník OAMF Přeštěnice se vyvedl. Alespoň co se kvalitních vystoupení a slunečného počasí, které už je skoro tradicí, týče.

 

Letošní ročník nabídl návštěvníkům festivalu, jak staré známé kapely, tak nováčky, kteří festival navštívili se svojí show úplně poprvé. Pořadatelé udělali taky jednu změnu, myslím si, ne moc dobrou. Přidali jednu stage, konkrétně Skutečná liga stage.

Podle mě jsou na tak malý areál 4 stage až až.. Dvě vedlejší pódia v bílých stanech nebyla moc navštěvovaná a některé vystupující kapely hrály pouze pro zvukaře a chlapce ze security.

Moc lidí se nenacházelo ani u dvou hlavních pódií, i když to se samozřejmě nedá srovnávat. Na RockRadio stage a Helpmusic stage se vystřídala zahraniční jména jako Vanilla Sky, Green Frog Feet, Kontrust nebo IYASA. Nechyběla ani velká česká jména. Vystoupil zpěvák David Koller, kapely Wohnout, UDG, Blue Effect, Imodium, Airfare, Prague Conspiracy nebo slovenští The Paranoid. Prostor se vytvořil i ne tak slavným kapelám. Enter, Civilní Obrana, K2, Segment, Covers 4 Lovers nebo Bags, i ti si zahráli na 13.ročníku OAMF Přeštěnice.

 

I přesto, že festival nenavštěvují tisíce lidí, má pro mě naprosto skvělou atmosféru. A jsem si jistá, že nejen pro mě. Takže, kdo jste ji ještě neokusil, uvidíme se na příštím ročníku, v červenci 2014!

 

Fotogalerie…