O5&Radeček na svém „Tour 011“ ve Vlaku!

V pátek 18.3. proběhl další koncert kapely O5 & Radeček na jejich jarním Tour 011. V libereckém klubu Vlak si tak zahráli opět po roce, loni zde zahráli dva koncerty. Nejprve společně s Mandrage a Rybičky 48, díky projektu Nejmilejší koncert tour/tour pro dětské domovy. Posléze zahráli po boku UDG při jejich společném turné.

Tentokrát na koncertech doprovází kapelu O5 & Radeček vždy jedna talentovaná kapela z projektu Helpband. V libereckém Vlaku to měli být Ticho de Pre Cupé Band, ti ovšem bohužel nedorazili… I přesto byla ve Vlaku slušná „párty“.

menší ukázka z koncertu:

Jako první vystoupila liberecká písničkářka Hana Vosátková.

Druzí nastoupili Season Crack, kapela se po roce opět dala dohromady, proto se na koncert velmi těšili a těšili se i z koncertu. Season Crack se nyní připravují na vydání jejich debutového alba. V Liberci zazněli písně jako „Spratek“, „Doktor“ neboCesta na PCP“, většina písní byla někomu věnována. „Přestaň blbnout“, píseň ve které se představují publiku, jelikož se v ní zpívá přímo o nich nebo „EmoLand“, píseň o stále diskutovanějším stylu EMO byli písněmi, které měli největší odezvu od publika.

Po menším přestavění pódia už hráli očekávaní O5 & Radeček. Tato šumperská banda nezklamala… Pro svoje fanoušky zahráli písně jak z nového alba Máš mě na svědomí, tak i starší a známe hity jako „Praha“ a nebo „Kristián“. Zazněl i duet „Zůstaň“, který musel zpěvák Tomíno zvládnout sám. Kapela se rozloučila ve veselém rytmu písní „DJ Joe“.