Nový videoklip skupiny JAKSI TAKSI – Cítím!

Klip byl natočen a vytvořen v extrémně krátkém čase 24 hodin. Točilo se tak od rána od 5:00 a ve stejnou dobu druhého dne bylo dílo dokonáno.

 

Dnes 20.11.2012 v 18:00 bude mít videoklip skupiny JAKSI TAKSI k písní Cítím premiéru. Je to již  v pořadí druhý videoklip z aktuálního alba SIGNÁL.

Jako první byla do videopodoby převedena skladba Maturitní večírek. Klip vyvolal rozporuplné reakce u hudebních dramaturgů. Někteří jej odmítli odvysílat pro přílišnou obscénnost, pro druhé se musel  materiál více či méně cenzurovat.

 

Nové video je zcela jiného charakteru, přesně podle tematického zaměření alba SIGNÁL, které je o souboji rozumu a citu. Pokud byl Maturitní večírek podívanou na večírkové radovánky, klip Cítím je zobrazením výrazně skromnější, vystupují v něm pouze členové kapely a nedočkáme se zde žádných šokujících scén. Plně tak koresponduje s textem písně, která je  protipólem k textu Maturitního večírku a přináší otázku, zda v době, kdy máme vše nadosah, nezapomínáme na to podstatné. Zda velké množství možností a komunikace nezpůsobuje paradoxně o to větší osamocení člověka, zda nám to nebrání v uvědomění si sama sebe  a zda je náš život v pořádku a nepotřebuje tak nějakou tu změnu:)

 

Jaksi Taksi-Cítím