Nový singl post-hard core partičky HUGE RAT je on-line

Nový singl Nezvaný zveřejnila na svém Bandzone profilu mladá kapela HUGE RAT z Harbartova. Pokud se vám líbí progresivní a energická hudba vycházející z hard core, právě tato partička, která koncertuje teprve něco málo přes rok, by se vám mohla zalíbit.

 

„Singl Nezvaný je naší druhou studiovou nahrávkou. Na konci léta k této skladbě hodláme natočit i videoklip,“ nastínil baskytarista Tomin.

 

Skladba by se později měla objevit i na debutovém EP, které chtějí HUGE RAT natočit začátkem příštího roku. Už nyní mají jasno, že se na nahrávce objeví skladby Cela č. 24, Strach, Nezvaný, Skrz Představy a Třpyt Ostří. Poslední jmenovanou věc už fanoušci ve studiovém podání znají. Byl to první singl kapely, podílel se na něm ale ještě bývalý zpěvák.

 

HUGE RAT mají za sebou veliký úspěch v soutěži Karlovarská rocková mapa. Kapela zvítězila jak u poroty, tak u diváků. „Dost nás to nakoplo, protože hlavní cena bylo nahrávání songu v HD kvalitě ve studiu Ex – avik v Klatovech. Za tu zkušenost jsme moc vděční a příští nahrávání se bude určitě konat zase tam. Další úžasnou cenou je zmíněný videoklip od agentury Act media z Plzně,“ řekl kytarista Tedy.

 

V průběhu léta mohli fanoušci HUGE RAT zaznamenat například na festivalu 10 let KVRM v loketském amfiteátru. „Do konce září nás čeká ještě festival Island v Ostrově nad Ohří,“ dodal bubeník Tom s tím, že po natočení videoklipu hodlá kapela vyrazit na koncerty i za region západních Čech..

 

Kontakt: www.bandzone.cz/hugerat