Nový singl kapely Aivn´s Naked Trio!
22.9.2011
20.00
20.00
20.00

Brněnská kapela Aivn’s Naked Trio přichází po loňském debutovém EP “Manhattan Coda“ s novým singlem s názvem “Funny Money“. Kromě titulního songu obsahuje nahrávka ještě bonus v podobě akustické skladby “Stories“.

Kapela se může pochlubit i novou sestavou. Kromě Aivna, jehož jméno je také spjato s kapelami Annie´s Trip či Zastavárna BB, nyní v kapele působí Džestr (basa – též The Pervers Animals) a nově příchozí Dada (bicí – též Kulturní úderka).

Aivn‘s Naked Trio, které svou tvorbu charakterizuje jako rock-soul s výrazným bluesovým základem, v současnosti prožívá velmi plodné období – aktuální singl lze chápat jako slibnou předzvěst plnohodnotného alba. Aivn k tomu říká: „Autorsky se nám v současné době opravdu hodně daří, máme hromadu nápadů, pokud půjde vše dobře, mohli bychom se někdy v první půlce roku 2012 opět zavřít do studia. Do té doby chceme ale taky odehrát co nejvíc koncertů, nová sestava kapely je velmi energická a výbušná a myslím, že se lidi na koncertech mají nač těšit.”

Křest singlu “Funny Money“ proběhne ve čtvrtek 22.9. v brněnském klubu Metro. Jedná se o křest dvojitý, spolu s Triem pokřtí svou novou nahrávku též brněnská funk-rocková kapela Useless. Společně pak také kapely vyrazí na mini-turné, které bude zakončeno 29.11. na brněnské Melodce.

Ukázku singlu “Funny Money“ kapely Aivn‘s Naked Trio najdete na odkazu níže.

http://soundcloud.com/aivnsnakedtrio/funny-money-preview