Novinky z tábora Bombs from heaven!

zdroj: archiv kapely

Brněnská punk rocková kapela Bombs from heaven, kterou nedávno opustil kytarista Jimmi Ripper, přichází s novinkami.

 

Po Jimmiho odchodu jsme vyhlásili konkurz, s jehož šířením nám pomohlo nečekaně velký množství kamarádů i hudebních zinů přes FB profily. Ozvalo se nám několik adeptů, nicméně v podstatě automaticky jsme se rozhodli pro Stenliho Rocxe , ex-kytaristu slovenských Street spirit, nebo Kaktus, no a po několika zkouškách bylo jasné, že to byla dobrá volba. S Jimmim, který se rozhodl věnovat naplno své autorské kapele Black Burley, se rozcházíme samozřejmě v dobrým a přejeme mu hodně štěstí. Black Burley jsou skvělí.

 

Během tohoto období jsme ještě stihli natočit naše nový ep „God save the bombs“, ať máte něco aktuálního do svých ipodů a zároveň i jako ukázku, na co zhruba se můžete těšit na naší druhé desce. Na EP najdete 2 singly z nichž jeden vyjde pravděpodobně i na vinylu na splitu s Radio dead ones, Street poison a 21 stories! EP „God save the bombs“ můžete stahovat na kapelním bandzone profilu: http://bandzone.cz/bombsfromheaven, samozřejmě zdarma!

 

Momentálně máme malou pauzu, během které se našemu basákovi a jeho ženě Míše narodí syn, gratulujeme!!! Současně dáváme dohromady skladby pro druhou desku Bomb! Od konce dubna už máme zase nabito. Čekají nás kluby a vyjímečný akustický koncertní minitour s The Unholy preachers a rakouskýma 21 stories! Po prázdninách, během kterých se ukážeme na několika festivalech zase svištíme snad do každýho klubu v Čechách a podíváme se několikrát do Německa. Těšíme se na vás hlavně a především na koncertech!

 

Vaše Bomby!!