November 2nd pokřtí novou desku v září na turné!

zdroj: archiv kapely

 

Ke kapele se připojí bubeník od Suzanne Vega a kytarista Norah Jones.

Nový koncertní program podtržený speciálním designem pódia, exkluzivní zahraniční hosté a jako předkapela někdejší frontman populárního Cirkusu Praha Brad Stratton s úplně novým uskupením. Tak bude vypadat zářijové turné hranicko-pražské kapely November 2nd na propagaci kritiky chválené nové desky Night Walk with Me (EMI), se kterou pomáhala známá písničkářka Suzanne Vega.

httpv://www.youtube.com/watch?v=f7-O0TbnZg4

Právě spojení české skupiny s Vegou bude pokračovat i na turné. K November 2nd se totiž připojí její dvorní bubeník Doug Yowell, který hraje také s Seanem Lennonem nebo Norah Jones. Kromě něj řady November 2nd v září rozšíří další Američan, kytarista Steve Walsh (Norah Jones, Erasure), jež novinku kapely produkoval.

V rámci turné November 2nd čerstvé album Night Walk with Me na dvou místech zároveň pokřtí. Poprvé 7. září, v pražské Malostranské Besedě a o den později pak v divadle Stará Střelnice v Hranicích. Na obou místech vystoupí jako speciální host frontman kapely Cirkus Praha Brad Stratton se svým novým projektem.

Už se nemůže dočkat, až s kapelou vyrazíme na cesty. Kvůli turné jsme nazkoušeli všechny písničky z nové desky, které nás moc baví hrát a přidali jsme k nim skladby, které jsme s kapelou už nějakou dobu neměli v koncertním playlistu. Samozřejmě, že kromě toho zazní i písně, které lidé chtějí na našich koncertech slyšet, jako třeba Tomcat Blues, Cut Up nebo Run,“ popisuje zpěvačka November 2nd Saša Langošová.

Plán turné:

7.9. Praha – Malostranská beseda (KŘEST DESKY)

8.9. Hranice – Divadlo Stará střelnice (KŘEST DESKY)

9.9. Ostrava – Parník

10.9. Přerov – Výstaviště

10.9. Štětí – Husovo náměstí

14.9. Písek – Divadelní kavárna

15.9. Pozlovice – Ogar

16.9. Uherský Brod – Kino Máj

17.9. Mělník – Náměstí Karla IV.