Nové “ EP 20-12 “ je na světě!

Kdo nepozná, neuvěří!

 

Foxy 91 je tříčlenná banda ze slovenské Žiliny hrající, co jí síly stačí. Tato kapela začla vznikat v létě 2010 a založili ji kamarádi Jano Gaňa a Miro Ivaniš. Postupen času zjistili, že by nebylo od věci sehnat do party bubeníka. Na jaře 2011 se jim konečně po dlouhé době podařilo najít bubeníka Erika a přidal se i další kytarista Stano. Po krátké chvíli zjistili, že za bicími to není ono a tak z kapely Erik odchází. Na jedné za zkoušek si za bicí sedá Stano a už za nimi zůstává. Bohužel ani Stano nevydržel a také odchází. Místo bubeníka je opět nahrazeno Peterem Drabikem, který se na postu udržel až do teď.

 

Chalani mají už ve své domovině odehráno víc než pár koncertů, tento rok vydali novou desku s názvem „EP 20-12“. Nahrávalo se na Slovensku, producentem pro tento počin se stal JGaňa. Z jejich tónů můžete slyšet pseudo pop-punk.

 

Na disku je celkem 6 songů + bonus track. Všechny skladby jsou v angličtině. Celé jejich EP si můžete pohodlně a zadarmo stáhnout na http://bandzone.cz/foxy91.

 

Více info o kapele na https://www.facebook.com/foxy91