No Name zahrají na novém brněnském festivalu CITY BEACH FESTIVAL 2012!
8.6.2012

Agentura Mersey a City Beach pořádají 8. června 2012 v areálu City Beach u nádraží Zvonařka první ročník City Beach Festivalu.

 

Mezi řekou Svratkou autobusovým nádražím Zvonařka Vás čeká bohatý sportovní a kulturní program. Během dne si můžete přijít zdarma zahrát plážový volejbal nebo vyzkoušet plážový tenis. Od 15 hodin proběhnou exhibiční turnaje v plážovém volejbalu a v plážovém tenise. V 17 hodin začne hudební program, který bude následován taneční afterparty.

 

Hlavním hostem festivalu bude slovenská kapela No Name. Tato kapela získala čtyřikrát po sobě Zlatého slavíka v kategorii Slavíci bez hranic a rozhodla se pokračovat v koncertní činnosti v České republice. „Máme pěkně postavený koncertní program, který je vyvážený a atraktivní. Fanoušci se mohou těšit na ty největší pecky a to nejen z nového alba,“ říká frontman kapely Igor Timko.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DTJmJH4qMoU

Vedle No Name se představí v hlavním čase také vynikající česká jazzová zpěvačka a skladatelka Hana Robinson, která nedávno vydala skvělé album Brouk v hlavě, severomoravští Charlie Straight, herec Jiří Schmitzer s kytarou a objev sezóny skupina Ginger. Afterparty bude pod taktovkou brněnského DJe Tima a hostů.

 

Program festivalu:

09:00 – 15:00 – beach volejbal a beach tenis zdarma

15:00 – exhibice v beach volejbalu a beach tenise

17:00 – Ginger

18:00 – Jiří Schmitzer

19:00 – Charlie Straight

20:00 – Hana Robinson trio

21:00 – No Name

23:00 – afterparty .. DJ TIM

 

Na festivalu budou dva velké bary s pitím, stánky s jídlem, beachvolejbalové kurty, testování kol a kolečkových bruslí na přilehlé cyklostezce, Segway dráha, promítání černobílých komiksů a spousta dalších sportovních a zábavných aktivit.

 

Areál je snadno dostupný, pět minut chůze od Vaňkovky. Parkování bude k dispozici na velkém hlídaném parkovišti autobusového nádraží Zvonařka.

 

Vstupenky na City Beach Festival zakoupíte v síti Ticketpro a v obvyklých brněnských předprodejích i na zájezdech nebo na lyžařských zájezdech City Ski Brno.

 

Informace:

www.brnokoncert.cz/citybeachfestival

www.citybeach.cz

www.cityski.cz

 

Odkazy:

www.no-name.sk

www.hanarobinson.cz

www.charliestraight.cz

http://bandzone.cz/jirischmitzer

http://bandzone.cz/theginger?at=info