Třetí ročník festivalu NEXT fest nezklamal!

Každé léto, když se blíží festivaly, se účastníci vždy modlí za krásné počasí. Nikoho by však nenapadlo, že si někdo nebude přát slunečno, avšak tento víkend by si to přál každý. Bylo nádherně, ale až moc nádherně. A bylo to znát jak na obsazení fanoušků, tak na vystoupení kapel.

 

V pátek celou akci zahájil Michal Šeps, který svou muzikou roztancoval všechny přítomné, a bylo to opravdu výjimečné vystoupení, ale pořádná muzika měla teprve přijít. Až do večera jsme měli na co těšit. Fanoušci se mohli zaposlouchat do tónů zpěváka Voxela a jeho doprovodu Tokhiho, dále jsme se mohli setkat s Martinem Harichem a kapelou Lety Mimo.

 

V sobotní den, jelikož bylo ještě tepleji než v pátek, to vypadalo, že nikdo nedorazí, ale opak byl pravdou. Dorazila početnější skupina, než v pátek a prostředí, až na úmorná horka, bylo opravdu příjemné a mělo zajímavou atmosféru. Zahrálo spoustu hvězd, jak je ostatně zřejmé i z fotoreportu!

 

Doufáme, že se Vám celá akce líbila a příště ji navštívíte v mnohem hojnějším počtu, protože si to tato akce určitě zaslouží ☺!

 

Fotogalerie: