Nenechejte si ujít Benefiční Koncert Proti konci světa 2012!

Všichni určitě dobře víme, co na konec letošního roku předpovídá Mayský kalendář. Ať už na údajný konec světa věříte, či nikoli, je to určitě ta pravá chvíle se zamyslet nad tím, jak bychom chtěli, aby náš svět vypadal. Při této příležitosti pořadatelé naplánovali Benefiční Koncert Proti konci světa, jehož výtěžek půjde na dobrou věc.

 

Cílem tohoto projektu je vybrat finanční prostředky na vybavení multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra STUDEO při Jedličkově ústavu v Praze. Koncert proběhne den před očekávaným datem, a to ve čtvrtek 20.12.2012 zároveň hned ve třech městech České republiky.

V pražské Incheba Areně budete mít možnost zhlédnout vystoupení kapel jako jsou Support Lesbiens, Illustratosphere, Chinaski nebo The Tap Tap.

 

Na brněnské Flédě nebudou jména vystupujících o nic méně lákavá. Zahrají zde Mandrage, Divokej Bill, Čechomor a Eliščin Band.

 

V neposlední řadě je tu program, který se odehraje v Ostravském plynojemu za účasti třineckých Charlie Straight, Mňága a Žďorp, Xindla X nebo Buty.

 

Vstupenky jsou k mání v předprodejních sítích od října 2012 nebo přímo v místech konání koncertů.