Náramná atmosféra u Lažanských! Zahráli The Backroad Deals a Alexander in Paris.

Ani jedna židle nezůstala prázdná! Do Prahy 6.1.2014 zavítala skandinávská kapela ALEXANDER IN PARIS v rámci svého evropského „A couple of blocks from home TOUR“ a přivezla nádhernou, lyrickou hudbu ze severu. Pojďme si připomenout, jaké to bylo!

 

Klub se začal zaplňovat po osmé hodině večerní. Panovala příjemná nálada, lidé se bavili a vyčkávali, až kapely začnou hrát. Role předkapely se zhostili „pražští rockeři“ tělem a duší THE BACKROAD DEALS. Svůj set okamžitě odpálili. Z jejich tónů bylo slyšet pravý, nefalšovaný rock n‘ roll ze 70′, 80′ a 90′ let.

 

Ač rock n‘ roll a akustika k sobě moc neladí, v tento večer to mělo něco do sebe. Na pódiu se po desáté objevila zmiňovaná finská kapela ALEXANDER IN PARIS. Když začli, klub ani nedýchal a užíval si tu směsici folku, rocku a country. Zazněly známé písně „Secret„, „Man vs. Kid“ či „Untitled„. Za tyto líbivé tóny, které pohladí a zahřejou sklidili vždy bujarý potlesk.

 

Večer to byl krásný. Doufejme, že se brzy naskytne nějaká ta možnost, slyšet opět tuhle partičku v doprovodu zajímavé kapely☺!

 

Fotogalerie…