Nad Sázavou budeme slavit! A to ve velkém!

Sázavafest a jeho jubilejní 15. ročník. O aktuální skladbě dramaturgie jsme Vás průběžně informovali – těšit se můžete na kapely a umělce jako jsou:

Kosheen (GB), Alphaville (DE), Sinplus (CH), Fuck Art, Let´s Dance (DE), Rytmus (SK) z české scény na – MIG 21, Tomáše Kluse, Wohnout, Sto Zvířat, Škwor, Tata Bojs, Kamila Střihavku, Vypsanou fixu, Ewu Farnou, Vladimira 518, Voxela, Atmo Music, UDG, Vladimíra Mišíka, Václava Neckáře, Elis, Xindla X, Lukáše Pavláska, Ivu Pazderkovou, Support Lesbiens, Michala Hrůzu a další.

 

Festival nadělil celému publiku ohromný dárek v podobě festivalového songu „Nad Sázavou“ jež nazpívalo seskupení s názvem „Sázava Klan“, jehož členy jsou Bára Basiková, Kamil Střihavka, Michal Malátný, Tomáš Hájíček, Michael Ví, Support Lesbiens, Elis, Imodium, Bořek Slezáček, Genny Chiatti, Lukáš Pavlásek a Vincent Richards a další. To vše díky skvělému zázemí a podpoře hlavního pořadatele festivalu – Xanadu Catering – jsme tento jedinečný projekt vůbec mohli realizovat.

Třeba se ptáte, zdali je to vše? Ani náhodou! 15tiny slaví každý jen jednou a to pořádně, proto máme další překvapení – na festivalu přibyde ke stálým 3 scénám další !  Nese název „Rock ´n´ More stage“!  Scéna bude hrát v pátek a v sobotu vždy od 16 – 23 hodin. Vystoupí například – Krucipüsk, Imodium, The Cell, Prague Conspiracy a mnoho dalších, rockovou část festivalu podpoří svými výkony na ostatních scénách například: Škwor, Wohnout, Blue Effect, Vypsaná Fixa, Vladimír Mišík a další.

 

Další novinkou v letošním roce je již dříve avizovaná FAMILY FUN ZONE. Dětský koutek pro rodiny s dětmi obohatí žlutá rodinka – THE SIMPSONS ze Springfieldu! Samozřejmě rodiče budou moci své ratolesti nechat v koutku na hlídaní a užít si s nimi i další atrakce. V jednom dni se můžeme setkat i s legendárním hercem a daberem Barta Simpsona – Martinem Dejdarem.

 

Aby toho nebylo málo, tak samozřejmě nejhlavnější a velkolepé oslavy 15. výročí, které proběhnou 30. 7. – 1. 8. 2015 ve Světlé nad Sázavou, předchází jim zahřívací kolo – Narozeninový WARM UP SÁZAVAFESTU – dne 22. Května 2015 v Klubu OKO, Havlíčkův Brod. Zde vystoupí kapela STO ZVÍŘAT (slaví 25 let), kapela VOLANT (slaví 20 let) a DJské duo Prague Swingmasters! Vstupné na akci je 200,- Kč. Vstupenky zakoupíte v Klubu Oko i na místě (pokud budou). Ve 21,00 začnou Sto Zvířat a ve 23,00 pokračuje Volant dále následuje elektroswing party! Tak neváhejte, protože se bude soutěžit o drinky a vstupenky na festival. A kdo nevyhraje vstupenky, může vyhrát poukaz na konzumaci v restauraci Pivní Ráj či kubánském restaurantu Buena Vista v Jihlavě.

 

V současné době máte možnost zakoupit vstupenku za 790,- Kč na celý festival a to do konce května.

Od 1. – 14. června 2015 bude možné v předprodeji sítě Ticketportal zakoupit vstupenky ve výhodné akci tzn. 1+1 (jednu vstupenku koupíš a druhou dostaneš ZDARMA, tato akce je množstevně limitována). V případě, že byste už byli na dovolené a tuto jedinečnou akci nevyužili – nezoufejte! Budete mít do konce měsíce června ještě šanci.  19. června v Obchodním centru Letňany bude probíhat vystoupení Voxela a Elis (s různými soutěžemi pro rodiny s dětmi), které bude současně zahájením týdenního prodeje vstupenek v akci 1+1. To znamená – při nákupu nad 500,- Kč v OC Letňany se zastavíte u stánku Sázavafestu, kde po předložení účtenky budete moci zakoupit 1x vstupenku za 890,- Kč a druhou dostanete ZDARMA! Akce bude trvat do 26. 6. 2015. A když to nestihnete v Praze máte ještě poslední možnost a to v Obchodním centru Královo Pole v Brně.  Voxel a Elis zde vystoupí právě 26. 6. 2015 a tím zahájí týdenní prodej v Brně, tzn. do 3. 7. 2015.

 

Více informací na: www.sazavafest.cz