Na přehrady Vranov a Seč se vrací rodinný festival

Populární rodinný festival, který myslí nejen na dospělé, ale stejně tak i na děti, vypukne již za tři týdny na Vranově a o týden později ovládne Seč. Vstupenky sice rychle mizí, ale ještě stále máte možnost vyrazit za exkluzivními zážitky na Přehrady Fest. Hvězdy jako Tomáš Klus, Pokáč nebo UDG budou svým fanouškům tak blízko, jak jen to jde. 

„Vloni jsme stejně jako většina pořadatelů stáli před rozhodnutím, zda kvůli limitům vyplývajícím z protiepidemických opatření festival vůbec realizovat. Nakonec jsme se rozhodli, i za cenu velké redukce programu, do toho jít a jak se ukázalo, bylo to rozhodnutí správné. Lidé nám ještě několik týdnů po skončení psali s poděkováním za báječné chvíle na Přehradách,“ popisuje loňský ročník za pořadatele Tomáš Staněk.

„Letos jsme proto neváhali ani minutu a v rámci stávajících možností připravili program, který bude na zážitky ještě bohatší,“ dodává Staněk.

Na festivalové stagi se vystřídají několikanásobný držitel Ceny Anděl a Český slavík Tomáš Klus, pop-rocková parta UDG, písničkáři Pokáč, Pekař, Voxel, Robin Mood, Pavel Čadek, Vojtaano a kapely Ready Kirken, Deaf Hearth a Trocha klidu. Na Vranově na místo kapely Trocha klidu vystoupí mladá talentovaná zpěvačka, textařka a skladatelka Tereza Balonová.

PŘEHRADY FEST (prehradyfest.cz)