Mýty opředená slovenská skupina Billy Barman zahraje v listopadu v Praze a Brně!
21.11.2014
20.00
27.11.2014
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Mýtickými příběhy opředená kapela Billy Barman, která v současné sestavě představuje jednu z nejživějších kapel slovenského hudebního spektra, se představí živě už 21. listopadu v pražském klubu La Loca. 27. listopadu pak v brněnském Kabinetě Múz.

 

S aktuálním albem Modrý jazyk válcují kluby a festivaly po celém Česku i Slovensku. Kdo je viděl na některém z letošních Majálesů, nebo se za nimi vydal na festivaly Grape nebo Pohoda na Slovensko může jen potvrdit, že se jedná o jednu z nejlepších slovenských koncertních kapel současnosti. Jejich repertoár představuje směs podmanivých tónů indie rocku, kde se hravé texty střídají s líbivým aranžmá, přičemž občas zazní trefně použité lidové motivy.

 

Den po zveřejnění nového klipu k písni Kolotoč se Billy Barman představí v pražském klubu La Loca, a to 21. listopadu. Tady ukáží naživo, proč jsou jejich živé show tak nakažlivé, proč se jejich fanouškovská základna neustále rozrůstá a proč se z názvu Billy Barman stala záležitost, kterou zkrátka nesmíte nechat být.

 

O několik dní později, konkrétně 27. listopadu vystopí Billy Barman v brněnském Kabinetě Múz. Zde společně s nadějnou šelmou české indie scény Profesor Leopard, kteří o sobě říkají, že jsou tvrdší než Coldplay. Co všechno se může pod tímhle obecným popisem skrývat? Přijďte si udělat vlastní názor!

 

LA LOCA: Vstupenky v předprodeji exkluzivně přes smsticket za 99 Kč. Na místě pak za 150 kč. Start 20:00.

 

KABINET MÚZ: Vstupenky v předprodeji exkluzivně přes smsticket za 120 kč.