MY OWN STORY POKŘTÍ SVÉ DEBUTOVÉ ALBUM 4.LEDNA V ROCK CAFÉ!
4.1.2012
0.00

Mladá rocková kapela My own Story vydává své debutové album! Deska dostala název Heartless a bude pokřtěna 4.ledna 2012 v pražském klubu Rock Café!

 

Kapela My own Story nepatří zrovna mezi nováčky na české hudební scéně. Vznikla v zimě roku 2006, kdy se Mike (již už bývalý zpěvák) a Matt sešli na „kafe“ a řekli si, že by bylo fajn mít kapelu. Zanedlouho poté se konala první zkouška společně s druhým kytaristou Martinem. Ve třech vymysleli pár prvních nápadů, které po nějaké době vyslechl i bubeník Marek. Jako poslední do kapely přibyl basskytarista Tom..

 

Tohle je ale historie. V současné době působí v MOS z původní sestavy pouze Matt, který se ujal hlavního zpěvu a bassák Tom. Společně s nimi vystupují kytarista Johny a Lubi, který zaujímá pozici za bicíma.

 

Kluci v těchto dnech dokončili veškerou práci na jejich debutové desce a připravují se na křest! A slibují, že to bude velká párty! Jako support si MOS pozvali partičku z Brna, We on the Moon (www.bandzone.cz/weonthemoon) a spoustu dalších hostů. A jako dárek pro Vás mají ke každému zaplacenému vstupu, který je 99,-Kč, novou desku zdarma!

 

Takže poberte všechny své známe, kamarády, přítele či přítelkyni a nezapomeňte, 4.ledna 2012 v 19:30 v Rock Café! Uvidíme se!

 

Více informací o desce, koncertech a kapele naleznete na oficiálních FB stránkách: http://www.facebook.com/myownstorymusic

httpv://www.youtube.com/watch?v=dmWAyKSaApc&feature=player_embedded

Účast potvrzujte zde:

http://www.facebook.com/events/274807089227977/

 

Pokud Vás zajímá, jak se deska natáčela, podívejte se na videoblogy kapely:

http://www.youtube.com/watch?v=P1EKfr111Ks&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NmpnpKqVBMk&feature=related