Muzikál Sněhurka na ledě potěšil v Praze všechny generace!

Muzikál Sněhurka na ledě navštívil Prahu a přivítal svého padesátitisícového návštěvníka.

 

Spojení živé hudby, krasobruslení a krásného příběhu – to všechno je muzikál Sněhurka na ledě. A když se k tomu přidají osobnosti jako Tomáš Verner, Tereza Kostková, Dara Rolins a David Gránský, můžete mi věřit, že strávíte krásné dvě hodiny v té nejlepší umělecké společnosti.

 

Příběh o Sněhurce, kterou zlá macecha vyžene z království a ona najde své útočiště u sedmi trpaslíků, netřeba dlouze představovat. A právě z trpaslíků měla radost nejmladší generace. Veselý rej na ledové ploše plný barev a vtipných momentů, včetně trpasličího hokejového utkání, doplňovaly chytlavé melodie, které si mnozí návštěvníci broukali ještě cestou domů.

 

 

 

Ti starší naopak ocenili krasobruslařské výkony všech účinkujících, mezi kterými nechyběly ani docela malé děti a samozřejmě charismatický Mistr Evropy z roku 2008 v Záhřebu Tomáš Verner. Role Sněhurky se skvěle ujala Ivana Buzková, které patří obrovský obdiv, protože téměř ani na chvíli neopustila ledovou plochu.

 

 

Třešničkou na pomyslném ledovém dortu byla živá hudba a vystoupení Dary Rolins a Davida Gránského, kteří nazpívali hlavní role a nakonec vstoupili s živou produkcí mezi krasobruslaře.

V pěveckých rolích trpaslíků jsme mohli rozeznat např. Michala Kavalčíka, Václava Koptu, Petra Martináka, Vladimíra Hrona a Aleše Hámu. Martin Dejdar se ujal role čarodějnice.

 

 

O tom, že Sněhurka byla opravdová show, svědčilo i množství krásných světelných a pyrotechnických efektů. Zámek měnil barvy, brusle jiskřily a nad plochou se na šále a obručích vznášeli akrobaté.

Hala byla příjemně vytopená, takže jsme pěkně z pohodlí mohli nerušeně sledovat toto krásné ledové divadlo.

Pokud jste ještě nic podobného neviděli a nebo už patříte mezi fanoušky muzikálů na ledě, Sněhurku můžete navštívit ještě v únoru v Ostravě a potom na podzim, vždy jedenkrát v říjnu, listopadu a prosinci na různých místech republiky.

A určitě jděte, stojí to za to!