MoOnArt w/ CRW DJs v pražské Art Food ZOOně!

Znáte trojskou Art Food ZOOnu? Ne? A co letní scénu Malostranské besedy? Už? Tento venkovní prostor funguje již několik let, jako místo, kde se setkává světová i česká street kuchyně, umění v podobě výstav v industriálních prostorách trojského pivovaru, ale také jako místo plné hudby, stand upů a tance.

Zastřešený prostor vás dokonale skryje před nepřízní počasí, nebo i před moc horkým sluncem. Umístění ZOOny je ideální. Na jedné straně Vltava a Stromovka, na druhé pražská ZOO a Trojský zámek, proto i Art Food ZOOna. Při cyklo vyjížďkách podél Vltavy to nemůžete minout a při cestě do ZOO, nebo do Stromovky z Troji také ne. Lanová opičí dráha zabaví i nejmenší a vy si můžete v klidu vychutnat nějaký speciál, nebo si poslechnout něco z bohaté produkce, kterou po celou sezónu pečlivě připravují.

MoOnArt, hudební happening, který se koná 13.8.2021 bude přesně ten den, kdy se můžete zabavit v ZOOně celé odpoledne. Jsme moc rádi, že DJ Ketan aka 4BeCome1 se k nám po roční pauze vrací se svým pojetím Deep House music, se svými hudebníky, ale především se svými hosty. Tento pražský DJ, který neúnavně pořádá eventy v rámci celé republiky, má vytříbený hudební vkus a na jeho DJ set se moc těšíme.

Jeho hlavním hostem bude moderátorka Óčko TV, Dance radia, publicistka a DJane SoulKate. Tato mladá, krásná a pozitivní energií nabitá slečna si hraní House music užívá na maximum. Proto s sebou přiveze i vokalistku Witty s kterou aktuálně pilně trénují společné vystupování a jsme přesvědčeni, že si to velmi užijete.

O start našeho odpoledne se postará David Mangl, který první tóny spustí v 16h.

Vstup je samozřejmě zdarma.

Partylistinfo:

Akce: MoOnArt w/ CRW DJs Místo: Art Food ZOOna / Praha Troja DJs: SoulKate feat. Witty (vokalist) /// Ketan aka 4BeCome1 w. musicians /// David Mangl
Datum: 13.8.2021
Start/Konec: 16:00/21:00
Vstup: zdarma
Událost na Facebooku