Mezinami.cz vyhlašuje soutěž kapel a interpretů!

foto: archiv

Internetový server pro mladé MEZINAMI.cz, v rámci nové kulturní rubriky vyhlašuje historicky první soutěž hudebních kapel a interpretů. Nyní spouštíme první proces této soutěže. Přihlášky!

 

Přihlásit se všichni hudebníci mohou od 1. do 31. října na e-mailu michaela.polakova@mezinami.cz. Hlasování poté bude probíhat od prvního listopadu do konce roku 2013. Hlasování bude probíhat na Facebooku, kde fanoušci svým favoritům budou dávat hlasy pomocí liků.

 

Přihlášené kapely i interpreti také budou zařazeny do našeho seriálu PŘEDSTAVUJEME KAPELY, jehož název již sám napovídá, o co půjde. Účastníci soutěže budou vyzpovídáváni a rozhovory budou přidávány na weby Mezinami.cz a I-klik.cz.

 

Co po hudebních seskupeních a sólistech v rámci přihlášky chceme? Především základní informace (místo vzniknu nebo působení, styl,…), fotografii, krátké bio,  ale hlavně také nahrávku jako ukázku tvorby. Přihlášku naleznete pod tímto článkem.

Jedinou podmínkou, kterou naše redakce má, je ta, že kapely musí hrát vlastní hudbu.

 

A o co se soutěží?  Zatím toto necháme jako překvapení, ale již nyní můžeme slíbit, že první tři si budou moct zahrát na zajímavých místech po České republice.

Mediálně tuto soutěž podporuje server  I-KLIK.CZ

 

Přihláška do soutěže