Metalová párty v podání tří kapel se odehraje v divadle Pod lampou.
4.3.2017
20.00

Všechny metalisty, rockery a vyznavače tvrdší muziky jistě potěší pozvání na koncert kapel Haxna, Soustrast a Maelström. Konat se bude v sobotu 4. 3. 2017 v divadle Pod lampou.

 

Kapela z Klatov, založena v roce 2011, s českými texty, hrající metal, s přísným hlasem zpěváka prokládajícího hudbu též zpěvnými pasážemi, tak to je Haxna. Naposledy o sobě ve vydavatelském světě dala vědět v roce 2015, kdy světlo světa spatřilo EP Poslední večeře přeživších a tento večer se budou téže hlásit k pozornosti vašich ušních bubínků.

Český hard core vám doveze skupina Soustrast, jejíž historie je o rok kratší, ale za to se má čím chlubit a to hlavně svými hudebními členy, jež jsou členové dalších velmi známých kapel, jako jsou např. Arakain. Mají za sebou také účast na jednom z největších festivalů, na Masters of rock. 16. Prosince v divadle vystupovali na vyprodaném koncertě se skupinou Trautenberk. Nyní se vrací na místo činu, aby i ti, co neměli možnost dorazit, okusili zvuk jejich hudebních aparátů. A myslím, že s tím nebudou mít vůbec žádný problém.

Bandou, kterou v Plzni nemusíme moc představovat, bude pro tento večer Maelström. Nedávno obměnili sestavu a tím se jejich vystoupení oživilo. Pánové se dali dohromady roku 2005 a od té doby, pomalu, ale jistě postupují kupředu a do jejich úspěchů se jistě může zapsat vystoupení na Metalfestu v Plzni a tři alba. Něco mezi rockem a metalem a použitím elektronických samplů, toť jejich styl, ve kterém si určitě každý najde to svoje. Minulý rok vypustili jakousi vzpomínku na Lemmyho a utvořili píseň Motörström, ke které také přibyl videoklip k písni Maelström a plánují další novinku, na kterou si však musíte ještě chvilku počkat.

Ve 20 hodin se na vás budou kapely těšit. Dorazte podpořit metalovou scénu do divadla Pod lampu.