Memphis pokřtí debutové album na náměstí!
17.5.2013
21.00
21.00
21.00

Znáte hit Sunshine? Ano? Potom také znáte královehradeckou kapelu Memphis, kterou tato píseň dostala do podvědomí široké veřejnosti!

 

A nezůstalo jen u jedné písně, kapela Memphis vydává svoji debutovou desku, která nese název „IN SONGS ABOUT HER“. A jak to tak bývá, každá deska se musí pokřtí. Stane se tak 17.5. na Velkém náměstí v Hradci Králové.

Proč se křest desky neuskuteční v klubu, ale na netradičním místě, jakým náměstí určitě je? „Všichni, kdo zde žijete víte, jak složitá situace je pro kapely, jak málo klubů zde funguje a jak se město staví ke kapelám. To byl jeden z důvodů proč jsme se rozhodli udělat donedávna „nemožný“ krok a domluvit první oficiální koncert – křest naší debutové desky „IN SONGS ABOUT HER“ přímo v srdci města, uprostřed Velkého náměstí. Chtěli bychom tento zásadní moment sdílet s vámi a zároveň tím začít v Hradci Králové něco nového…“ říká Honza Řičař, zpěvák kapely.

 

Je to vlastně poprvé, co se uprostřed náměstí bude konat open-air party. Celé odpoledne budou probíhat taneční vystoupení a battly skupiny T-BASS, poté vystoupí Johny Machette a večer proběhne křest desky „IN SONGS ABOUT HER“. A vstupné? Zdarma ☺!

 

Speciálně na této akci budou Memphis ke každé desce rozdávat samolepku s vaším jménem a věnováním.

Tento koncert je výzvou! Proto přijďte, vy co můžete, 17.5. na Velké náměstí v Hradci Králové a podpořte „Memphisáky“. Bude to stát rozhodně za to!

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/357228747711726/