Mejdan v klubu Futurum: Evelynne pokřtí své debutové album!
27.11.2012
14.00

27.11. se bude v pražském klubu Futurum konat velkej mejdan! Kapela Evelynne zde pokřtí svoji debutovou desku!

 

Kapela Evelynne, která vznikla již v roce 2006, má za sebou kolem stovky koncertů, včetně vystupování na nejznámějším festivalu v ČR, Rock for People, ale také vystupování s kapelami jako Imodium, UDG, ZakázanÝ ovoce, Vypsaná fiXa nebo Criminal Colection, vydává své první oficiální album!

Album, které obsahuje i singl D.N.A., na který kapela v prosinci minulého roku natočila videoklip (fotoreport ze křtu), nese název Anonymity a je určitě o co stát. Pokud jste ještě nezažili Evelynne naživo a máte rádi elektronickou muziku, rozhodně byste to měli napravit!

Kromě křtu v Praze vystupují Evelynne dále 24.11. v České Lípě, 4.12. v Ústí nad Labem, nebo 28.12. ve Strakonicích!

 

Jako support na této akci vystoupí dvě kapely. První z nich jsou Faces are Fiction, moderní energický alternativní rock z Mostu. Druhou předkapelou bude duo Black lion, romantičtí floutci ze Starého Města pražského, kteří jsou ovlivněni kanadským indie, indiánským metalem a ostravanským rockem a folkem.

 

Vstupné na křest je jak v předprodeji, tak na místě za 100,- Kč. Pro prvních deset fanoušků, kteří do Futura přijdou, obdrží album Anonymity!

Tak neváhejte a doražte včas!

 

FB událost: http://www.facebook.com/events/163961290410183/

 

Evelynne-D.N.A.