Mejdan Tlusté Berty s Komunálem se vydařil!

Scéna je nachystaná a lehce po 21. hodině rozezněly sál KD Mrákov nabroušené kytary Tlusté Berty. V úvodu večera zazněla skladba Peklo na zemi, jejíž refrén  „My všichni táhnem za jeden provaz“ přitáhl fanoušky na parket. Tlustá Berta nadělovala jeden hit za druhým : Mejdany,Nejsem starej, Jediný co je spravedlivý, Žijte všichni…. Tlustá Berta nás také provedla svým krajem songem Jihočeská. Její vystoupení bylo doplněno pyrotechnickými a světelnými efekty, doprovázenými  mlhovými gejzíry.  Louče světel protínaly mlhavý opar v sále a nadšené publikum nechtělo pustit kapelu z pódia. Zazněla poslední skladba Bláznivá Zuzana a ruce nad hlavami návštěvníků se loučili se skupinou. Jako přídavek zazněl hit Cecky, při němž celá kapela zpívala a zároveň publiku rozdávala plakáty. Skupina hrála ve složení : Pavel Přenosil – zpěv , Zdeněk Ledvinka – kytara, Marek Růžička – bicí, Petr Hrabě – baskytara.

 

Dochází k přestavbě pódia , probíhá zvuková zkouška Komunálu , fanoušci přicházejí na parket a užívají  si zkoušku skoro jako koncert. Potemní světla a kapela se jde připravit na vystoupení. A je to tady! Komunál naskakuje na pódium a mezi prvními zazněl hit Vlci v nás. Publikum je ve varu…. A všichni netrpělivě očekávají následující písně a parta kolem Luboše Suchánka  jim servíruje léty prověřené hity jako:  Stopy upocených těl, Volnej pád, Střílej zezadu, Cesty do nebe, Je to zlý, Dědek s cibulí a další… Večer s Komunálem rychle ubíhal a v závěru druhé poloviny kapelu zpěvem a pohybem na pódiu doprovodil Petr Hrabě. Frontman Luboš Suchánek si také připravil pro publikum překvapení v podobě hry na bicí.  Fanoušci jeho výkon ocenili aplausem. Koncert dále pokračoval a na závěr nechyběly ani tradiční přídavky. Kapela byla odměněna bouřlivým potleskem.

 

Spokojeni byli nejen fanoušci v sále, ale také kapely. Tento večer v podání obou kapel si všichni jistě rádi zopakujeme!