Mega party na oslavu čtvrtstoletí. Takový bude letos Rock for People!

Už ve čtvrtek 4.7.2019 propukne po pětadvacáté festival Rock for People, který potrvá až do nedělních ranních hodin. A letos to rozhodně nebude nic skromného. Přeci jen, 25.narozeniny se musí pořádně oslavit. Ti co dorazí o den dříve je připraven, jako každý rok, večírek pro nedočkavé!

 

Festival letos láká na velká zahraniční jména. Největším tahákem jsou bezpochyby Manic Street Preachers, ale i  Bring me the Horizon, mezi dalšími In Flames, Kodaline,The Subways a v neposlední řadě Rudimental, Franz Ferdinand nebo Our last Night.

Z českých interpretů nesmí chybět tradičně Vypsaná fixa, která letos vystoupí netradičně s Prague Philharmonia, mezi dalšími nebudou chybět Medvěd 009, Skywalker,Mig 21, Lety Mimo nebo Cocotte minute. Poblahopřát festivalu přijedou i legendární Olympic.

 

Pořadatelé letos přislíbili bohatý doprovodný program. Těšit se tak můžeme nejen na skvělou hudbu a show z venkovní stage, ale i na koncerty i ve stanu. Nebude chybět ani pláž od Objevte více muziky, Stand up comedy, Silent Party, několik Chill out zón, autogramiády, Meet and Greet, Pukec, Beachvoleyball a spoustu dalšího. Letos se opět na festival vrátí i Jack Daniels truck a novinkou je ranní yoga na protažení a uvolnění těla i mysli po náročné noci a před další smrští hudby a zábavy. Party pro nedočkavce bude 3.7. se Skyline, Jet8 a John Wolfhooker. Více na webu festivalu a na facebooku nebo instagramu. Slíbeno je i posílení sprch a ostrahy ve stanových městečkách.

 

Hlady snad nikdo trpět také nebude. Bude vše od tradiční festivalové kuchyně přes indická, čínská, vegetariánská i veganská jídla. Tento rok není proč váhat. Pokud ještě nemáš lístky, mrkni na rockforpeople.cz/vstupenky, ještě nějaké jsou.

 

 

A 4.7. všichni na značkách!