Máte rádi SKA? Nový web SKÁČKO.CZ!!!

Spousta kapel, informací, pozvánek, soutěže a mnoho dalšího, to je nový web SKACKO.CZ !!!!!  www.skacko.cz
Zajímá tě víc? ČTI DÁL!

Koho napadlo založit web čistě o SKA? Jak nápad vznikl?

Nápad založit web o ska vznikl v mé hlavě někdy koncem předloňského roku. Vznikl zcela nevinně – prostě tu nebylo nic podobného, tedy kromě Skawebu, který byl ale už tehdy v relativním kómatu. Realizace ale trvala trochu déle, než jsme předpokládali, a proto jsme Skáčko.cz spustili až letos v březnu.

Kolik lidí se dohromady stará o chod webu? Máte nějak rozdělené funkce?

O chod webu se starají dva lidé, přičemž databázi a vlastně veškerý obsah připravuji já, kolega Martin se stará hlavně o technickou stránku věci. Dost ho úkoluju, nemá to se mnou jednoduché, ale za tu dobu si snad už zvykl.

Za jakým účelem byl web založen a jaké máte cíle?

Cíl je jediný – aby se Skáčko.cz stalo centrálou pro všechny fanoušky tohoto žánru, který stále víc a víc vystrkuje růžky, posluchačům/čtenářům dobře poslouží a rádi se na něj budou vracet.

Ovlivňuje tento styl hudby nějak zásadně váš život? Můžeme o někom z vás slyšet v souvislosti s nějakou kapelou?

Nijak zásadně nás život neovlivňuje. Kromě toho nejsme jednostranní, posloucháme i spoustu jiných stylů, u ska to rozhodně nekončí ani nezačíná.

Budete, nebo už dokonce jste součástí nějakého většího projektu?

Náš dvoučlenný tým už pracoval na projektech Filmografie.cz, dělali jsme i web Gamefan.cz o PC hrách a spoustu dalšího. Součást nějakého většího projektu je otázkou budoucnosti a pokud by to mělo potenciál, ničemu se bránit nebudeme.

Na hodně inernetových stránkách se setkáváme s různými soutěžemi, ať už o lístky na různé koncerty, nebo třeba o trička kapel, plánujete něco podobného?

No jasně. Už brzy budeme pro naše obecenstvo mít první soutěž. Stačí nás jen bedlivě sledovat a rozhodně ji neminete.

Jak na web reagují samy kapely? Setkali jste se už i s negativními ohlasy?

Web běží zhruba týden, někdo nás zatím ani nezaregistroval. Nicméně spoustu kapel už jsme sami oslovili a zatím to všichni kvitují, komentují příspěvky a posílají maily. Doufáme, že bude brzy ohlas ještě větší, až se o nás dozví více lidí.

A nakonec, proč by měli lidé navštívit váš web?

Pokud mají rádi ska a reggae, chtějí se dozvědět, kdy a kde se koná nějaký fajn koncert, poslechnout si spoustu dobré muziky a nebo si prostě jen podiskutovat s ostatními podobně zaměřenými posluchači, jsme tu pro ně jako na zavolanou!