Marta Jandová s Die Happy zahrají v Praze akusticky!
17.4.2011
20.00
20.00
20.00

Život rockové kapely DIE HAPPY (Ger) se návratem frontmanky, půvabné Marty Jandové, zpět do Čech mírně zkomplikoval. Marta nejen, že se vrhla do porotcovského křesla megasoutěže „Česko-Slovenská Superstar“, ale také hraje hlavní roli v muzikálu divadla Broadway Mona Lisa. Ale co by byl život Marty bez pořádného rocku, a tak i v tak nabitém programu si Marta na svou kapelu čas našla a vznikla deska s názvem „Red Box“.

Nová deska je plná emocí, ucítíte z ní naději, touhu, úspěch, ale i selhání a zklamání. Je o lásce, o hněvu, o agresi, o smutku, o radosti. Je to zkrátka rock´n ´roll, bez kterého Marta ani kluci v kapele a ostatně ani nikdo z nás neumí a ani nechce žít!

„Red Box Acoustic“ – to je podtitul turné, v rámci něhož DIE HAPPY odehrají také jeden speciální akustický koncert v PRAZE, 17.4. od 20 hodin v Retro Music Hall! Speciálním hostem koncertu bude hudební skladatel a folk-popový zpěvák, skot žijící v Americe Greg Holden, který v současné době také pracuje na novém albu.

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 224 235 267 a 577 432 580, na e-mailu? mikeskova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz, a v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal.