MAREK ZTRACENÝ NATOČIL NOVOU PÍSEŇ S HANOU ZAGOROVOU A NABÍZÍ VÁNOCE JAKO DŘÍV

Marek Ztracený uzavírá rok 2021 ve vrcholné formě jako čerstvý držitel trojnásobného ocenění Český slavík za rok 2021 s novou vánoční písní a videoklipem Vánoce jako dřív a ohlašuje Tour De Léto 2021.

Ve své novince se spojil v duetu s legendou domácí populární hudby Hanou Zagorovou. Autorem písničky je opět zpěvák sám a dokázal v ní textově reflektovat nejenom tolik oblíbené vánoční téma, ale tentokrát i aktuální dění kolem nás.

Tahle píseň je takový malý hudební pokus o záchranu letošních Vánoc, o kterých nám teď tvrdí, že by taky nemusely být. Doufám, že to, o čem v písni zpíváme, bude platit, a Vánoce budou jako dřív. Věřím, že v textu se najde většina z nás a píseň udělá radost,“ říká  Marek a ke spolupráci s Hankou Zagorovou dodává: „Už od svého koncertu v O2 aréně, na který jsem Hanku pozval jako hosta, jsem si přál mít s ní společnou písničku. Když jsem složil tuhle vánoční, hned jsem jí zavolal, jestli má chuť a sílu si ji se mnou zazpívat. Reakce byla okamžitá a Hanka byla nadšená. Je mi ctí zpívat s tak legendární zpěvačkou. Nahrávání bylo víc než příjemné a mám pocit, že se to celé moc povedlo.“

Hana Zagorová k tomu poznamenává: „Dostala jsem první dárek k Vánocům! Duet od Marka Ztraceného ‚Vánoce jako dřív‘. Krásnou písničku a myslím, že budete věřit každému slovu, které napsal, protože jdou přímo ze srdce. Děkuji. Mám ho ráda.“

Za výslednou zvukovou podobou nahrávky stojí Markův dvorní producent Dalibor Cidlinský jr. a svojí účastí zde zaujme Kühnův dětský sbor pod vedením Elišky Hrubé Toperczerové. Videoklip natočili tvůrci z FILMZLICINCOMPANY, se kterými Marek Ztracený spolupracoval již dříve, mimo jiné na veleúspěšné vizuální podobě hitu „Naše cesty“. Nálada nového videoklipu je vánočně povznášející a dokresluje tak pozitivní poselství písničky samotné.