Malý princ nebo Vymítač? Vše najdete v Rockopeře Praha!
31.12.2017
19.00

V pražské Rockopeře si přijdou na své úplně všichni!

 

Rockopera Praha servíruje svým návštěvníkům během roku opery na klasické náměty s originální hudbou a vlastním pojetím. Díla jsou čistě autorská a i když se v nějakých detailech od originální předlohy liší, můžete si díky skvělé interpretaci a muzice užít příběhy Fausta, Antigony, Romea a Julie či Malého prince.

Příběh Malého prince A.de Saint Exuperyho zná snad každý – jeho setkání s letcem a následné vyprávění o putování po různých planetách. Toto téma vyzrává s člověkem celý život, i já se přiznám, že v dětství to pro mě byla pohádka, zatímco s přibývajícím věkem člověk odkrývá filozofii a hluboké myšlenky v té malé útlé knížce.

 

Libretistka Rockopery Pavla Forest se tohoto tématu ujala, jak jinak, než na výbornou. Můžete proto vzít na operu klidně své malé rockery, protože příběhu budou dobře rozumět a zároveň si užijí skvělou muziku stejně jako vy. Samozřejmostí jsou originální kostýmy, výprava, akrobacie a tanec spojený s malbou, kterého se ujímá umělecká skupina Rataj Art and Colours Heroes.

Velkou novinkou, kterou Rockopera Praha chystá, je vystoupení přímo na Silvestra. A do nového roku s novým nápadem. Přijďte na koncertní premiéru opery Vymítač, jak už sám název napovídá s pěkně hororovým podtextem. V hlavních rolích uvidíte Kamila Střihavku, Jana Toužimského, Viktora Dyka a samozřejmě celý skvělý tým divadla.

 

Ukončíte tak starý rok, do nového vykročíte s pěknou dávkou muziky v hlavě a pokud máte rádi novoroční ohňostroj, určitě ho stihnete!